دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷
استاد دانشگاه امام صادق(ع) تببين كرد؛
فیلم | تبیین سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط دکتر مسعود درخشان

جلسۀ چهارم از سلسله نشست‌های اقتصاد اسلامی «صدر» با موضوع «اقتصاد مقاومتی» در دانشگاه علوم اقتصادی و با حضور اساتید دکتر مسعود درخشان، دکتر عیوض‌لو، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسین میر‌معزی برگزار شد.

خبرنامه صادق: جلسۀ چهارم از سلسله نشست‌های اقتصاد اسلامی «صدر» با موضوع «اقتصاد مقاومتی» در دانشگاه علوم اقتصادی و با حضور اساتید دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنامه صادق در این سلسه نشست ها دکتر مسعود درخشان، دکتر عیوض‌لو، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید حسین میر‌معزی به تبیین اقتصاد مقاومتی پرداختند.

فیلم پیش‌رو مربوط به سخنرانی دکتر مسعود درخشان در این نشست به تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۳ که با همت مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید عرضه شده است.

قیمت این محصول با تخفیف ۲۰ درصد ۲,۰۰۰ تومان می باشد که برای دانلود آن باید به بخش محصولات سایت مؤسسه علمی فرهنگی سدید مراجعه کرد.

این محصول در قالب DVD نیز عرضه شده است و قیمت آن ۲,۵۰۰ تومان می باشد که برای دریافت این نسخه باید با شمارۀ ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ تماس گرفته شود.

گفتنی است مؤسسه‌ی علمی فرهنگی سدید در سال ۱۳۹۰ به منظور انسجام‌بخشی به ساماندهی و انتشار محصولات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام به همت مسئولین مجموعه تأسیس شد و زیر نظر این مجموعه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

TSKEM-Cover-550

TSKEM-Buy-550