چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۶:۳۳
برگزاری کارگاه آموزشی بانکداری اسلامی توسط مرکز رشد

مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه السلام پس از برگزاری کارگاه اول بانکداری اسلامی در تابستان امسال که به آشنایی با ساختار بانکی و نظام تجهیز، تخصیص و خدمات بانکی منجر شد به منظور تعمیق مباحث بانکداری اسلامی، کارگاه دوم آن را در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ آذر ماه برنامه ریزی کرده است. طی این ..

به گزارش خبرنامه صادق به نقل از عصر ایران، مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه السلام پس از برگزاری کارگاه اول بانکداری اسلامی در تابستان امسال که به آشنایی با ساختار بانکی و نظام تجهیز، تخصیص و خدمات بانکی منجر شد به منظور تعمیق مباحث بانکداری اسلامی، کارگاه دوم آن را در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ آذر ماه برنامه ریزی کرده است.

طی این دوره آقای دکتر فرهاد ریاضت (دکترای مدیریت ریسک از دانشگاه Southampton انگلیس) به ارائه مدیریت ریسک اعتباری در بانکداری اسلامی می پردازند و سپس حجه الاسلام و المسلمین دکتر نظرپور الگوهای مختلف بانکداری اسلامی را مطرح می کنند.

شایان ذکر است که مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه السلام، دو دوره دیگر را که مراحل تکمیلی و پیشرفته تر این دوره خواهند بود، برنامه ریزی کرده است که به ترتیب در بهمن ماه سال جاری و شهریور ماه سال آینده، به حول قوه الهی برگزار خواهد شد.