سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۷:۳۵
روزی خوش خبر برای امام صادقی ها:
ریاست سازمان بورس و مرکز پویانمایی صبا به امام صادقی ها رسید

امروز از جمله روزهایی بوده است که خبرهای خوشی را در مورد دانش آموختگان به همراه داشته است و سازمان بورس و اوراق بهادار و مرکز پویانمایی صبا درهای خود را به روی رئیس جدید خود بازکردند.

اگرچه که با روی کار آمدن دولت یازدهم، جایگاه دانش آموختگان دانشگاه امام صادق(ع) در ساختار قوه مجریه اندکی متزلزل شد اما انتصاب امام صادقی ها به عنوان رییس سازمان های مختلف هر از چندگاهی شنیده می شود.

امروز از جمله روزهایی بوده است که خبرهای خوشی را در مورد دانش آموختگان به همراه داشته است و سازمان بورس و اوراق بهادار و مرکز پویانمایی صبا درهای خود را به روی رئیس جدید خود بازکردند.

محمد فطانت‌فرد به ریاست سازمان بورس منصوب شد

اعضای شورای عالی بورس در جلسه عصر دیروز خود، با قدردانی از تلاش‌های صالح‌آبادی در حدود یک دهه سکانداری بازار سرمایه، محمد فطانت‌فرد(از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق علیه السلام)را به عنوان رئیس جدید این سازمان تعیین کردند.

به گزارش خبرنامه صادق به نقل از فارس، اعضای شورای عالی بورس در جلسه عصر دیروز خود، با قدردانی از تلاش های گسترده دکتر صالح آبادی در مدت حدود ۸ سال و نیم تصدی ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار و با توجه به انتصاب وی به عنوان مدیرعامل بانک توسعه صادرات، با استعفای صالح آبادی از سمت ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار موافقت و دکتر محمد فطانت فرد را که از سوابق و تجربیات ارزشمند در حوزه بازار مالی برخوردار است، به عنوان رییس جدید این سازمان، تعیین کردنـد.

در حکم وزیر اقتصاد خطاب به فطانت آمده است: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی در بازار سرمایه کشور و در اجرای ماده (۹) قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۴ و تبصره (۱) ماده ۱۳ اساسنامه سازمان و با عنایت به مصوبه (۱۱۰) مورخ ۲۴/۹/۱۳۹۳ شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار، به‌موجب این حکم به سمت «رئیس هیأت ‌مدیره و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار» منصوب می‌شوید.

انتصاب شمسی به عنوان رئیس مرکز پویایی نمایی صبا

علاوه بر این، دکتر سرافراز نیز امروز یک خانه تکانی گسترده در صدا و سیما داشت و در میان مدیران صدا و سیما یک صندلی به امام صادقی ها رسید.

بر همین اساس «مرتضی شمسی» به سمت رئیس مرکز پویانمایی صبا و مرکز تولید برنامه‌های پویانمایی منصوب شد.

در رزومه شمسی موارد زیر دیده میشود:

-کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق(ع)

– مدیر Ifilm انگلیسی

– مدیر نمایندگی دفتر صدا و سیما در کشور لبنان

– مدیر شبکه تلویزیونی سحر

– مدیر ارزیابی معاونت برون مرزی

– پژوهشگر برتر رسانه ملی

امید هست این افراد بتوانند در جایگاه مدیریتی خود موفق باشند.

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('2490') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, Array, '2490', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, Array, '2490', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class(Array, Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('parent') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219