پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸
بررسی اظهارات جنجالی حاجیه خانم مهدوی کنی؛
همسر آیت الله مهدوی کدام افشاگری را تکذیب کرد؟

مجله شهدای اسلام در آخرین شماره خود اظهارات جنجال برانگیزی را از سوی همسر آیت الله مهدوی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرده است که در ذیل می آید:

به گزارش خبرنامه صادق، آخرین مصاحبه خانواده آیت الله مهدوی با مجله شهدای اسلام و درج مطالبی از سوی ایشان موجب آن شد که چندی پیش محتویات آن مصاحبه از سوی مسئولان واحد خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) مورد تکذیب قرار گیرد.

ماجرا از این قرار بود که مجله شهدای اسلام در هشتمین شماره خود مصاحبه ای از خانواده آیت الله مهدوی منتشر کرده بود که طی آن از زندگی شخصی آیت الله مهدوی و مسائلی چون ازدواج فرزندان، مهریه دختر ایشان و… سخن به میان آمده بود.

اما نکته تامل برانگیز و جنجالی این مصاحبه به قسمت پایانی آن مربوط می شد که طی آن از سوی همسر آیت الله مهدوی مطالبی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری سال های  ۸۸ و ۹۲ و مواضع ایت الله مهدوی بیان شده بود.

مجله شهدای اسلام در این مصاحبه آورده است:

«همسر آیت الله مهدوی در مورد انتخابات اخیر ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی قبلا عضو مجمع روحانیت بودند و در برخی موارد مخالفت هایی هم با آیت الله مهدوی کنی داشتند اما پس از انتخابات و تایید رهبری ایشان هم گفتند دعا می کنم تا موفق شوند. البته رای اقای مهدوی کنی «قالیباف» بود.

وی گفت: در جریان اتفات سال ۸۸ آیت الله خیلی آرام بودند و مطئن بودند که به کشور آسیبی نخواهد رسید.

در مورد گرایش های سیاسی و اینکه چرا برخی اصولگرایان آیت الله مهدوی را کنار گذاشتند و تز محوریت ایشان استفاده نکردند گفت:

چون حاج آقا آزاد بود و راحت عقیده خود را می گفت، ایرادات را اعلام می کرد و وابستگی حزبی هم نداشتند. حتی نماز جمعه نمی آمد چون می گفت اگر نماز بروم حقایق را خواهم گفت.»

به هر ترتیب این اظهارات تامل برانگیز طی فرصت کوتاهی مورد تکذیب قرار گرفت تا این اظهارات مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

نظرات
 1. بی صدا
  ۲۴ مهر ۱۳۹۳

  سلام لطف کنید مطالبی که خبری نیست را الکی خبری نکنید … مایه تأسفه که مراسم تشیع پیکر آیت الله مصطفوی در دانشگاه باشه ولی خبرش رو (گزارش تشییع) شما پخش نکردید… لطفا اگه قراره دل بسوزونید برا دانشگاه، احترام داشگاهیان رو نگه دارید نه عقاید خودتون که شاید قلیلون اون رو قبول دارند رو پخش کنید… منظور من به مصداق این خبر نیست یلکه برای تمامی خبرهاست…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. دانشجوی زیر دیپلم دانشگاه
  ۲۸ مهر ۱۳۹۳

  خودت فهمیدی چی گفتی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0