جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۳:۰۸
آخر هفته با امام صادقی ها:
از سایت واحد خواهران به بوئین زهرا بروید/گلایه گویی ابن سینا خطاب به آیت الله مصطفوی/بالاخره یک غیرامام صادقی از امام صادقی ها تعریف کرد/پر کشیدن تدریجی اساتید مطرح

با عرض سلام و ادب خدمت همه امام صادقی های عزیز و پوزش به دلیل غیبت صغری(که داشت به کبری نزدیک می شد)، مجددا یه آخر هفته رسیدیم خدمتتون تا دور هم باشیم.

خبرنامه صادق: با عرض سلام و ادب خدمت همه امام صادقی های عزیز و پوزش به دلیل غیبت صغری(که داشت به کبری نزدیک می شد)، مجددا یه آخر هفته رسیدیم خدمتتون تا دور هم باشیم.

از سایت واحد خواهران به سایت دانشگاه بوئین زهرا!

مشکل سایت اطلاع رسانی دانشگاه که خودش یه مثنوی هفتاد من رو تشکیل میده، هر روز یه زاویه جدید بهش اضافه میشه که در جدیدترین اونها کاشف به عمل اومده که اگر وارد سایت وارد خواهران بشید(البته با اجازه بزرگترها) و نسخه چاپی اون رو کلیک کنید با پیغام زیر روبرو میشد!

Untitled

جل الخالق!

تعریف یک استاد از دانشگاه امام صادق!

طبق یک قانون نانوشته، اصل بر اینه که همه اساتید و دانشجویان غیر امام صادقی، امام صادقی ها رو یه مشت رانت خوار، رانت جوی، رانت یاب، رانت ساز، پر ادعای، بی محتوای فلان میدونن اما بالاخره یه نفر پیدا شد و از دانشگاه امام صادق تعریف کرد.

دکتر منوچر محمدی در یک مصاحبه با سایت برهان در پاسخ به این سوال که آنچه امروز در دانشگاه‌های کشور تحت عنوان علم سیاست تدریس می‌شود، با جامعه‌ی ما، انقلاب اسلامی و به بیان هابرماسی، با جهان‌زیست ما، چه نسبتی دارد؟ گفت:

 IMAGE635477583834033485

« متأسفانه نسبت فوق‌العاده ضعیفی دارد، چون آموخته‌های اساتید (حتی اساتید مسلمان) غربی است. نگاه ما باید جدید باشد. مستحضر هستید که در جریان فتنه‌ی ۸۸، تعداد زیادی از اساتید علوم سیاسی گرفتار شدند؛ به‌خصوص که دانشگاه‌های غرب و به‌ویژه انگلیس روی آن‌ها کار کرده بودند.

می‌توان گفت که تنها دو دانشگاه این نکات را رعایت کرده است: دانشگاه امام صادق (ع) و مؤسسه‌ی امام خمینی (ره) در قم. بقیه‌ی دانشگاه‌ها گرفتار مطالعات سکولاریستی‌اند و در نتیجه، هیچ سنخیتی میان علم سیاست و سیاست کشور وجود ندارد

مواد لازم جهت پخت بیش از صد نوع املت

به هرصورت با توجه به سیستم جدید اتوماسیون دانشگاه که ۴۸ ساعت قبل غذا باید رزرو بشه و مهم تر از اون تنبلی بعضی از خوابگاه نشینها، طبیعتا رو اوردن به تخم مرغ یکی از بهترین راه ها است که یکی از دوستان امام صادقی(آقا صادق حقیقی) ضمن انتشار تصویری ناب در صفحه پلاسش نوشت:

o

دانشجوها حتما بخونن
مواد و امکانات لازم‌جهت طبخ غذای دانشجو،درست مثل غذای کودک،اما این غذادارای تنوع می باشد؛
املت با نون سنگک،املت با نون لواش،املت با نون‌ بربری،املت با نون خشک،املت با نون تافتون،نون سنگک با املت،نون بربری با املت و…
پ ن:به این منو آپشنهای دیگه از جمله،فلفل،آویشن،نمک،بعضا سوسیس رو هم اگر اضافه کنید،خود به تنهایی چند ده نوع غذا میشه.
پ ن۲: البته از مشتقات این غذا نیمرو و تخم مرغ آب پز هم هست که این نیز خود به تنهایی با تمامی آپشنها چند صد نوع غذا می باشد.

خوابهای جالب ایت الله مصطفوی در مورد ابن سینا

حضرت آیت الله مصطفوی که از جمله مهم ترین اساتید سینوی کشور به حساب میاد در توضیح عمق اعتقاد و ایمانش به این دستگاه فلسفی از خوابها و رویاهای صادقه خودش گفت و به خبرنگار گفت:

«یک بار منزل پدر ناهار خورده بودم در کتابخانه ایشان خوابم برد، شیخ را در خواب دیدم با همین تصویری که الان بر دیوار دارم ـ این تصویر واقعی اوست ـ او بر صندلی نشسته بود و من دستش را بوسیدم و گفتم جناب شیخ من و پدرم تابع فلسفه شما هستیم. اما در برخی بخش ها یک قدری از عقیده ام لغزیدم. پرسید کجا؟ ادامه دادم که شما اصالت ماهیتی هستید و ملاصدرا اصالت وجودی، بنده اکنون به عقاید ملاصدرا هم اعتقاد دارم. ملاصدرا را که اسم می بردم دیدم شیخ اعتنا نکرد اما باز تأکید کرد که اصالت ماهیتی است براساس حدیثی از حضرت امیر که ماهیت اصل است. من در بیداری این حدیث را پیدا کردم آنجا که در اخبارشان می گوید خداوند ماهیت را اصل قرار داده است.

در ادامه همینطور که صحبت می کردیم ایشان شروع به حرکت کردند من هم با او رفتم به یک بیابانی با شن های نرم سفید مثل شکر رسیدیم، برایم عجیب بودکه پابرهنه هم بودم به باغی رسیدیم جوانی را دیدم که محاسن مشکی داشت عده ای دورش حلقه زده بودند، ما هم در حلقه آخر ایستادیم، آن جوان گفت که آقایان آماده باشید می خواهیم به ملکوت اعلی برویم، هیچ کس حرفی نمی زد پیش خود گفتم که ملکوت اعلی؟ من با این زیرشلواری؟ (با خنده) یک طوری باید فرار کنم! خلاصه به شیخ اشاره کردم که من می روم و خلاصه با آنها نرفتم.

یک خواب دیگر نیز بعد از آن دیدم و براساس آن متوجه شدم کتاب شفایی که از ایشان باقی مانده اغلاط زیادی دارد، شیخ هم از این امر رنج می برد. خلاصه ایشان را دم صبح با طراوتی دیدم در مکانی زیبا که شیخ شعر می خواند و به من گفت: انظر الی آثار رحمه الله، قدری صحبت کرد و کنار یک میزی جوانی نشسته بود و کتابی هم جلویش بود، به شیخ گفتم او کیست؟ گفت شفا غلط زیاد دارد این فرد را گذاشتم که آن را غلط گیری کند. من بعدها این نکته را تذکر دادم که این کتاب شفا را تصحیح کنید، غلط زیاد دارد.»

یک استاد دیگر به دلیل رفتار فوق العاده مناسب دانشگاه پرید

متاسفانه یکی از معضلات دانشگاه ما نوع رابطه مسئولان آموزش با اساتید مطرح کشوره که دوست دارن همون برخوردی که با دانشجوی سال اول دانشگاه دارن با اساتید هم داشته باشن و به همین دلیل معمولا اون اساتید عطای دانشگاه رو به لقاش میبخشن.

امیر پهلوان در همین رابطه تو بنیان نوشت:

«این بار یکی از بهترین اساتیدی که در طول دوران تحصیل در دانشگاه دیده بودم و مدعو بودند، به خاطر بی احترامی که از آموزش به ایشان شد و به تصریح خودشان از این موضوع احساس حقارت کردند….

در هفته سوم ترم آموزشی، از دانشگاه رفتند.

از اینکه تصمیمات مسئولین آموزش روی برند دانشگاه امام صادق و به تبع آن تک تک دانشجویان از جمله من اثر می گذارد احساس حقارت می کنم و از اینکه این مسئول (مسئولین) آموزش دانشگاهی که من در آن هستم، چنین تصمیماتی می گیرند، احساس حماقت می کنم.»

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('1628') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '1628', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '1628', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219