جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۲۳:۲۶
آخر هفته با امام صادقی ها(3):
هفته ای تلخ برای امام صادقی ها/ وقتی یامین پور، علی نژاد را «پری بلنده» می خواند/رکورد کلاس جبرانی در دانشگاه شکست/بی هویت شدن خبرنامه صادق/ دیوار نویسی علیه قانون جدید غیبت/بهترین سوء استفاده از بستری شدن حاج آقا

خبرنامه صادق نمی داند هقته ای که گذشت را چگونه روایت کند چرا که این هفته خبری تلخ از وخامت حال پدری مهربان و دلسوز، قلب همه امام صادقی ها را جریحه دار کرد و…

خبرنامه صادق نمی داند هفته ای که گذشت را چگونه روایت کند چرا که این هفته خبری تلخ از وخامت حال پدری مهربان و دلسوز، قلب همه امام صادقی ها را جریحه دار کرد و همه را بر آن داشت که برای شفای آیت الله مهدوی و بازگشت او به قبل از ساعت ۱۵ روز ۱۴ خرداد، از درگاه ایزد منان دعا کنند.

وضعیتی در حدود عکس زیر:

حاج آقا در حرم امام

ابتکار طراح آمریکایی برای کاهش مصرف سوخت!

این هفته تمام آن با نام حضرت امام عجین بود، اما علی الظاهر استفاده از امام تنها برای مسلمین جهان محصور نیست و آمریکایی ها نیز از شخصیت ایشان بی بهره نمانده اند!

«جلیل محبی» در توضیح استفاده آمریکایی ها از امام نوشت:

«در اتوبان های آمریکا، بیل برد بزرگی از چهره امام را نصب کرده بودند که در کنار تصویر امام این جمله نوشته شده بود:
«اگر می خواهید با این مرد بجنگید، با سرعت پایین برانید.»

امام خمینی
با مبتکر این تابلو صحبت شد و از او پرسیدند چرا عکس امام خمینی را در اتوبان های ۲۰ ایالت آمریکا نصب کردی و این جمله را نوشتی؟

گفت: ما با این کارمان قصد داشتیم نفرت مردم آمریکا را نسبت به این مرد زیاد کنیم.
خواستیم غیرت آنها را بیدار کنیم و بگوییم بیشتر از ۷۵ مایل سرعت، رانندگی نکنید تا در مصرف نفت خام وارداتی از ایران و کشورهای مسلمان خاور نزدیک صرفه جویی شود.

تلویزیون آمریکا هم هرشب بین ۵ تا۴۰ دقیقه در این ارتباط تبلیغ می کرد…
راستی!!!!!!!!!
در ایران باید چه کنیم که غیرت بعضی ها بیدار شود؟!!!»

گاف خبرگزاری ها در اعلام ارتحال حاج آقا

اهمیت شخصیت اخلاقی، معنوی و سیاسی حاج آقا باعث شد که این هفته صفحه اول همه خبرگزاری ها و سایت های خبری به ایشون اختصاص داشته باشه.

اما علی الظاهر بعضی از اونها خیلی عجله داشتن:

فوت حاج آقا

اعتراض عملی به شوید پلوی دانشگاه

باعث افتخاره که بچه های دانشگاه از اعتراض صرف عبور کردن و در اعتراض به شوید پلوی دانشگاه، دست به اقدام عملی زیر زدن:

۱۲ در اعتراض به شوید پلو

بهترین سوء استفاده از بستری شدن حاج آقا

تو این هفته بیمارستان بهمن روزهای پر تردد و امنیتی رو به خودش دید اما بعضی ها تو گیر و دار عیادت ها حسابی استفاده کردن و برای اذان گفتن برا بچه هاشون از نفوس طیبه ای مثل آیت الله باقری بهره بردن :

آیت الله باقری

ابوترابی

بگو مگوی دنباله دار یامین پور و علی نژاد

مسیح علی نژاد که تو این هفته ها با اقدام زننده خودش حسابی رو زبون ها افتاده، این هفته پرش به پر یامین پور خورد و آقا وحید تو پلاسش درباره مسیح نوشت:

«مطالبی دیدم مبنی بر اینکه عده ای به دنبال گرفتن حکم ارتداد برای مسیح علی نژاد هستند. با این کار مخالفم. مسیح علی نژاد حداکثر یک فاحشه است نه یک مرتد.

این اولین اقدام فاحشه ها علیه مردم نیست. عکس زیر تصویری تاریخی از معروفترین روسپی تهران “پری بلنده” است که در کودتای ۲۸ مرداد در دوران افولش به همراه شعبان بی مخ رهبر کمپین فاحشه های ضد مصدق بود.»

پری بلنده

علی نژاد هم از خجالت آقا وحید در اومد و نوشت:

«بله آقای یامین پور! من هنوز هم می بالم به رابطه ام که شفاف است و آگاهانه و سرشار از احترام متقابل. در شرع شما اگر رابطه ی ناب دو انسان، ناپاک است و نامشروع، بله معلوم است که به این عشقِ ممنوع می بالم. به همین که آنها رابطه نامشروع و عشق نامشروع نامیده اند باید بالید!»

امااز اونجایی که یامین پور یه امام صادقی هست و نمیتونه جواب نده به جواب علی نژاد اینطوری جواب داد:

شما به رابطه ی خود خارج از عرف ایرانی و اسلامی می بالید و به آن اقرار و اعتراف دارید. مهم نیست شما این کار را چه می نامید. اگر شفاف و آگاهانه نبود اسمش فحشا نبود اسمش تجاوز به عنف بود و آنوقت حکم دیگری داشت.
بنابراین من به تو اتهام عجیبی وارد نکرده ام صرفاً معنای دینی رفتاری را ذکر کرده ام که تو خود به آن اعتراف کرده ای و حتی به آن افتخار میکنی.

اما درباره ی اینکه تو را «پری بلنده» ی امروز ایران می دانم به خاطر رفتار سازماندهی شده ایست که علیه ساختار هنجاری و کهن الگوهای عفیفانه و سرشار از حیای کشورت آغاز کرده ای. اگر پری بلنده علیه دولت ملی دکتر مصدق کودتا کرد تو هم علیه مرزهای کهن فرهنگی سرزمینت کودتا کرده ای و دخترانی را که تا کنون شرف و زیبایی شان را در مستوری و پرهیز از هرزگی می دیدند به پرده دری و زیبایی فروشی دعوت می کنی»

خدا همه ما از جمله این دو فعال رسانه ای رو عاقبت به خیر کنه!

رکورد کلاس های جبرانی دانشگاه شکست

با توجه به نزدیک شدن ایام شریف و عزیز امتحانات، دز کلاس های جبرانی به طور کاملا طبیعی بالا رفته اما خداییش این یکی دیگه شورشو درآورده:

کلاس جبرانی

خبرنامه صادق هم بی هویت شد!

بعد از اینکه پرزیدنت روحانی مخالفان خودش رو «بی شناسنامه» و «بی هویت» خوند خیلی از همفکرای ما ناراحت شدن که بابا این چه طرز برخورد با منتقده!

اما چی بگیم که دوستای ما کمی از بقیه ندارن!

 اطلاعیه امور دانشجویی

خداییش از بر و بچ باصفای امور دانشجویی بیش از این انتظار داشتیم.

بدون شرح

راجع به این عکس هیچ توضیحی نمیتونیم بدیم:

عیدی

اعتراض ها به قانون جدید غیبت ها ادامه دارد

زمزمه قانون جدید غیبت ها حسابی حال دانشجوها رو گرفته و اون بیچاره ها هم که هیچ پاسخ درستی دریافت نمی کنن، ناچارا به دیوار نویسی افتادن:

دیوارنویسی

دیوار نویسی

آیت الله مهدوی: بیمه تکمیلی که مستحبات نیست !

فقط دعا برای شفای پدر معنوی عزیزمون فراموش نشه

به امید اون روزای خوب

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('727') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '727', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '727', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219