جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸
دقایقی پیش صورت گرفت:
جلسه تیم پزشکی آیت‌الله مهدوی‌کنی با حضور جهانگیری و قاضی‌زاده هاشمی+جزئیات

وی مرگ مغزی نشده و فقط به مغز ایشان آسیبی وارد شده و برای روشن شدن وضعیت ایشان باید صبر کرد.

به گزارش خبرنامه صادق به نقل از تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی در محل بیمارستان بهمن، جلسه‌ای با تیم پزشکی رئیس مجلس خبرگان تشکیل دادند.

در این جلسه علاوه بر معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر بهداشت، تیم پزشکی آیت‌الله مهدوی‌کنی، علیرضا زالی رئیس سازمان نظام پزشکی، علیرضا مرندی نماینده مردم تهران و وزیر اسبق بهداشت و فرزند آیت‌الله مهدوی‌کنی حضور داشتند.

پزشک معالج آیت‌الله مهدوی‌کنی جزئیات جلسه تیم پزشکی با معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت را تشریح کرد.

وی درباره تشکیل جلسه تیم پزشکی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت، گفت: معاون اول رئیس‌جمهور دستور تشکیل جلسه تیم پزشکی را داد تا بررسی شود که چه کارهایی می‌توان برای آیت‌الله مهدوی‌کنی انجام داد و در جلسه به این نتیجه رسیدیم که تمامی کارها توسط تیم پزشکی انجام شده و فقط باید صبر کرد.

وی درباره آخرین وضعیت جسمانی آیت‌الله مهدوی‌کنی اظهار داشت: پس از سکته قلبی و احیای قلب ایشان در لحظاتی که نارسایی قلبی داشتند به مغز آیت‌الله مهدوی‌کنی آسیب وارد شده و در حال حاضر تنها باید منتظر بود که علائمی از ایشان دیده شود.

دکتر صفی با رد اخباری مبنی بر مرگ مغزی شدن آیت‌الله مهدوی‌کنی، اظهار داشت: وی مرگ مغزی نشده و فقط به مغز ایشان آسیبی وارد شده و برای روشن شدن وضعیت ایشان باید صبر کرد.