یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳
نظر خواهی پیرامون تارنمای جدید هیات

هیات میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق در نظر دارد از تارنمای جدیدی جهت ارتباط با مخاطبان استفاده نماید و بدین جهت طی دعوتی از همه دانشجویان و دانش آموختگان، نظر آنها را در رابطه با سایت جدید جویا شده است.

به گزارش خبرنامه صادق، هیات میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق در نظر دارد از تارنمای جدیدی جهت ارتباط با مخاطبان استفاده نماید و بدین جهت طی دعوتی از همه دانشجویان و دانش آموختگان، نظر آنها را در رابطه با سایت جدید جویا شده است. متن فراخوان هیات میثاق با شهدا بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

 وَشَاوِرْهُمْ فِی الأَمْرِ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللّهِ إِنَّ اللّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ

 مخاطب گرانقدر

سلام علیکم

با عنایت به فرمان ولی امر مسلمین جهان مبنی بر لزوم عزم ملی در مسئله فرهنگ، توجه به بهبود عملکرد و انجام هر چه اثر بخشتر فعالیتهای فرهنگی در جامعه مجازی یکی از مهم ترین مصادیق این امر به نظر می رسد، لذا به یاری خداوند متعال هیأت میثاق با شهدا بنا دارد، تارنمای جدید خود را با رویکردی نوین و با قابلیت ها و خدمات متنوع تر از گذشته راه اندازی نماید تا شاید در انجام وظیفه خود نسبت به مسئله فرهنگ عمومی و تحقق شعار سال گامی هرچند کوچک برداشته باشد.

با توجه به اهمیت و نقش مشورت در اتخاذ تصمیمات هرچه مفید تر، هیأت میثاق با شهدا از شما مخاطب گرامی در خواست می نماید تا با ارائه نظرات ارزشمند خویش در مورد تارنمای جدید و ارسال آن ها به رایانامه heyat.misaq@gmail.com )، خادمین هیأت را در هرچه بهتر انجام دادن این امر یاری نمایید.

پیشتر از همکاری و مشارکت شما تشکر می کنیم.

 روابط عمومی هیأت میثاق با شهدا»