جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۹:۴۹
وصیت نامه یکی از شهدای دانشگاه به نقل نماینده رهبری در سپاه قدس

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان قدرتی ندارند علیه ما جنگ سرد به راه بیندازند، گفت: امروز ملت ایران بهترین تجهیزات نظامی را با توان جوانان داخلی خودش دارد و با همان ایمان و اعتقاد در میدان ایستاده است.

به گزارش خبرنامه صادق به نقل از  تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی ‌در دومین یادواره ۱۰۰ شهید آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر یزد و یادواره ۲۶۶ شهید شهرستان بافق، اظهار کرد: خداوند در سوره بقره به فرشتگان می‌فرماید که من می‌خواهم در روی زمین جانشین و خلیفه برای خودم در روی زمین قرار بدهم.

شیرازی تاکید کرد: ارزش انسانیت به همین است، انسانی که می‌گویند برتر از فرشتگان است به دلیل همین هدایت است که می‌تواند به مسیر اشتباه برود اما در مسیر خدا گام بر می‌دارد و همه سختی‌ها را در میدان جنگ، تحریم ودر میدان مقابله با استکبار و دشمنان دین تحمل می‌کند تا به هدایت دست پیدا کند.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران اظهار کرد: شاید به زبان ساده‌تر به فرشتگان بگوییم که بیایید در عرصه این یادواره خانواده ۱۰۰ شهید تدارکات، ۲۶۶ خانواده شهید این شهرستان که قطعا خاندانی از سایر شهدا هم در این نشست هستند را ببینید.

وی تاکید کرد: از مادران، از پدران، از همسر و فرزندان سئوال کنید، آیا من از زبان فرزند شهید سخن بگویم که پدر ما علاقه به زندگی، فرزند و همسر داشت، او هم انسان بود و به زندگی علاقه داشت اما یک حقیقتی در وجود این پدر شهید بود و آن عشق به دین  و خدا و اسلام، انقلاب، عشق به ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی(ره) بود.

شیرازی خاطرنشان کرد: یک جوان ۱۹ ساله در عملیات کربلای ۵ شهید شد، این جوان سبزواری و دانشجوی دانشگاه امام صادق علیه السلام بود.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: این جوان در وصیت نامه خود می‌نویسد ” امام ما هرچه داریم به برکت وجود توست، ما که در دوران طاغوت چیزی نداشتیم، اگر انقلاب کردیم و امروز در میدان جنگ روحیه شجاعت، شهادت طلبی، دفاع از دین و ارزش‌ها داریم، به خاطر وجود توی امام و ولی فقیه است”.

وی بیان کرد: این شهید در ادامه وصیت خود می‌فرماید” در مقابل این عطایی که تو به من دادی، من چه دارم جز جان که فدا کنم، امام جان من چه قابل که چان تمام عالم فدای یک تار موی تو امام”.