دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹
مسئول غرفه انتشارات دانشگاه امام صادق در پاسخ به خبرنگار خبرنامه صادق:
استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه انتشارات دانشگاه امام صادق/ کتاب های دکتر پاکتچی در صدر فروش

با پایان بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران مسئول غرفه انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام از استقبال گسترده بازدیدکنندگان از این غرفه خبر داد.

به گزارش خبرنامه صادق، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در حالی روز شنبه به پایان رسید که این مهم در اوج گرانی های دولت جدید و با عدم حضور مقام معظم رهبری در این فستیوال بزرگ کتاب برگزار شد.

یکی از نکات جالب توجه در این نمایشگاه حضور تعداد زیادی از انتشارات های دانشگاه های سراسر کشور بود که دانشگاه امام صادق علیه السلام نیز به عنوان یکی از قطب های دانشگاهی در علوم انسانی در آن حضور موثر داشت.

در همین راستا در روزهای پایانی به غرفه دانشگاه امام صادق علیه السلام در سالن ۱۹ دانشگاهی سر زدیم تا از اوضاع استقبال کنندگان از این غرفه آگاه شویم.

مسئول غرفه انتشارات دانشگاه امام صادق در گفتگو با خبرنگار خبرنامه صادق از استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان از این غرفه خبر داد. وی با بیان اینکه در هر روز حداقل ۵۰۰ جلد کتاب در این غرفه فروش می رفت گفت: بسیاری از بازدید کنندگان از مجامع دانشگاهی کشور بوده و در کنار آن ها افراد علاقمند به برخی پژوهشگران معتبر دانشگاه نیز در غرفه انتشارات دانشگاه حضور یافتند.

همچنین وی در پاسخ به این سوال که چه کتابی بیشتر از سایر کتاب های انتشارات توسط استقبال کنندگان خریداری شد گفت: کتاب های دکتر پاکتچی که بیشتر در حوزه علوم قرآن و حدیث است در صدر فروش قرار داشت و علاقمندان بسیاری را به خود اختصاص داد.

خبرنامه صادق برای انتشارات دانشگاه که نقش مهمی را در تولید علوم انسانی و حرکت به سوی مرجعیت علمی دارد آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.