پنج شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۰:۵۱
جدیدترین اثر دکتر کوشکی؛این بار در ارتباط با انتخاب همسر

کتاب «به سوی سبک زندگی دینی: دفتر اول: انتخاب همسر» نوشته محمدصادق کوشکی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.

به گزارش خبرنامه صادق به نقل از فارس، اسلام رسم زیستن و بیان کننده چگونگی و کیفیت زندگی است و از این نظر خود سبک زندگی محسوب می شود. آنچه که باعث شد پیامبر خدا(ص) در تزکیه و تعلیم اعراب جاهلی و آموختن حکمت به آنان و تغییر شیوه و کیفیت زندگی انسان عصر جاهلیت به موفقیتی کم نظیر دست پیدا کند در یک نکته خلاصه می شود و آن این است که: پیامبر(ص) دین را زندگی کرد! و معاصران پیامبر زندگی دینی و دینی زیستن را در وجود شریف رسول خدا به ظهور و شفافیت تمام دیدند، که اگر صرفاً می شنیدند، باور نمی کردند و بر رسول خدا آن می رفت که بر انبیاء پیشین رفته بود.

بر این اساس، بهترین شیوه آموزش و تبلیغ و ترویج دین، زندگی دینی و دینی زیستن است! همانی که به آن سبک زندگی دینی می گویند و همان که امامان معصوم(ع) فرمودند: مردم را نه با زبان، که با عمل‏تان به دین دعوت کنید!

کتاب «به سوی سبک زندگی دینی: دفتر اول: انتخاب همسر» نوشته محمدصادق کوشکی، تلاشی است در مسیر آشنایی با سبک زندگی دینی در زمینه ازدواج و شیوه های انتخاب همسر که به همت موسسه فرهنگی خاکریز ایمان و اندیشه تدوین و تنظیم شده است.

چاپ اول کتاب «به سوی سبک زندگی دینی»، در ۱۲۸ صفحه، قطع رقعی، تیراژ ۲۰۰۰ نسخه و قیمت ۳۵۰۰ تومان به جامعه فرهنگی و علمی عرضه شده است. دفتر نشر معارف پیش از این، از این پژوهشگر و استاد دانشگاه کتاب «هویت و الگو» را منتشر کرده است که با استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسیده است.

برای تهیه کتاب از طریق سایت پاتوق کتاب: ketabroom.ir یا فروشگاههای پاتوق کتاب تهران (تلفن ۸۸۹۱۱۲۱۲)، دفتر مرکزی نشر معارف قم (۰۲۵۳۷۷۴۰۰۰۴) پاتوق کتاب قم (تلفن ۳۷۷۳۵۴۵۱)، پاتوق کتاب شیراز (تلفن ۰۷۱۱۲۳۴۴۶۱۵)، پاتوق کتاب مشهد (تلفن ۰۵۱۱۲۲۲۰۱۱۹)، پاتوق کتاب کرمانشاه (تلفن ۰۸۳۱۷۲۳۸۴۱۱)، پاتوق کتاب کرمان (تلفن ۰۳۴۱۲۲۳۱۴۶۶)، پاتوق کتاب تبریز (تلفن ۰۴۱۱۵۵۷۶۰۰۰) و پاتوق کتاب رشت (تلفن ۰۱۳۱۳۲۲۰۶۹۷) و دیگر مراکز توزیع محصولات فرهنگی اقدام کنید.