چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷
در نیویورک برگزار شد؛
کنفرانس «صلح و چالش های جهانی» با حضور دکتر خندان

در این مراسم که با حضور رایزن فرهنگی کشورمان در نیویورک برگزار شد، دکتر علی اصغر خندان نیز به عنوان یک شخصیت علمی برجسته به ایراد سخنرانی پیرامون موضوع کنفرانس پرداخت.

به گزارش خبرنامه صادق به نقل از مهر، کنفرانس «اقدامات اخلاقی: چالش های جهانی قرن۲۱» با محوریت موضوع صلح وثبات جهانی و با حضور برخی صاحب نظران و شخصیت های علمی ،فرهنگی و سیاسی از کشورهای امریکا، ایران، عراق، تاجیکستان ،روسیه ، چین و کره جنوبی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور رایزن فرهنگی کشورمان در نیویورک برگزار شد، دکتر علی اصغر خندان نیز به عنوان یک شخصیت علمی برجسته به ایراد سخنرانی پیرامون موضوع کنفرانس پرداخت.

وی طی سخنانی با تاکید بر ضرورت اتخاذ تصمیمات اخلاقی در جهان بر آموزه های دینی تاکید کرد و گفت: یک تصمیم اخلاقی می باید مبتنی بر قانون یا ارزشی نقلی ، اخلاقی و یا عقلی باشد و یا با انگیزه الهی انجام گردد.

دکتر خندان بر رویکرد اسلام شیعی و رویکرد فلسفی تشیع به مقوله تصمیم اخلاقی نیز تاکید نمود.

خاطرنشان می گردد، دکتر علی اصغر خندان، فارغ التحصیل و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام از اوایل زمستان سال ۱۳۹۲ برای حضور در یک فرصت مطالعاتی به نیویورک رفته است.

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('77389') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '77389', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '77389', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/cl in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219