سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶
سایت جدید دفتر اعزام مبلغ به زودی راه اندازی می شود

در اطلاعیه ای که اخیراً در سایت دفتر اعزام مبلغ منتشر شده است آمده« اواخر اسفندماه نسخه‌ی دانشگاهی تارنمای دفتر اعزام مبلغ شروع به فعالیت می نماید و اواخر اردی‌بهشت ماه سال آینده هم، نسخه‌ی جدید این تارنما را ارائه می شود».

خبرنامه صادق: سایت جدید دفتر اعزام مبلغ به زودی راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنامه صادق در اطلاعیه ای که اخیراً در سایت دفتر اعزام مبلغ منتشر شده است آمده« اواخر اسفندماه نسخه‌ی دانشگاهی تارنمای دفتر اعزام مبلغ شروع به فعالیت می نماید و اواخر اردی‌بهشت ماه سال آینده هم، نسخه‌ی جدید این تارنما را ارائه می شود».

متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:

«به لطف خداوند تعالی، کارهای نسخه جدید تارنمای دفتر اعزام مبلغ با روند خوبی در حال انجام است. ما این قول را به شما می‌دهیم که در اواخر اسفندماه، نسخه‌ی دانشگاهی تارنمای دفتر اعزام مبلغ شروع به فعالیت نماید و اواخر اردی‌بهشت ماه سال آینده هم، نسخه‌ی جدید این تارنما را ارائه کنیم.

همین جا بابت پاسخ ندادن به پیام‌های بسیاری که برایمان ارسال نموده‌اید، پوزش می‌طلبیم.(هر چند همه را خوانده‌ایم و خواهیم خواند). انشا الله پس از راه‌اندازی نسخه جدید، پاسخ پیام‌ها و سؤالات شما عزیزان نیز ارسال خواهد شد.

در این راه نیازمند نظرات و پیش‌نهادات شما سروران گرامی برای نسخه جدید و هم‌چنین انتقادات نسبت نقاط ضعف نسخه فعلی هستیم. پرواضح است که نظرات شما بزرگواران موجب ارتقای کار ما خواهد شد. هم‌چنین اگر در تارنماهای دیگر، امکانات خوبی را دیده‌اید و به نظرتان برای ما مفید است، به وسیله‌ی بخش نظرات همین مطلب، بیان بفرمایید.»

التماس دعا

مرکز تبلیغ مجازی

دفتر اعزام مبلغ دانشگاه امام صادق(ع)