خبرنامه صادق » نامه یک امام صادقی به دولت با سواد
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۴:۳۳
«ما کم سوادیم»
نامه یک امام صادقی به دولت با سواد

در دیدار با اساتید دانشگاه ها بود که رئیس جمهور تمامی منتقدان توافق نامه ژنو را، که کم هم نبودند، بی سواد خواند. یکی از دانشجویان دانشگاه امام صادق در نامه ای به رئیس جمهور محترم و هیات دولت درخواستی را به آنها ارائه می کند.

خبرنامه صادق؛ در دیدار با اساتید دانشگاه ها بود که رئیس جمهور تمامی منتقدان توافق نامه ژنو را، که کم هم نیستند، بی سواد خواند. حمید درویشی، دانشجوی دکتری رشته فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق علیه السلام و فعال رسانه ای در وبسایت شخصی خود نامه ای را به دولت منتخب می نویسد که از نظر کاربران خبرنامه صادق می گذرد؛

ما کم سوادیم

ریاست محترم جمهور و هیات محترم دولت

سلام بر شما

حمید درویشی شاهکلایی هستم، از منتقدان قرارداد ژنو، رتبه اول کنکور سراسری دکتری و البته حسب نظر رئیس جمهور محترم، کم سواد.

می‌خواستم از هیات محترم دولت خواهش کنم با رویکردهای غیر تدبیر و امید به داد خانواده و دوستانم در برف‌های شمال کشور برسد چرا که گویا رویکرد اعتدالی سبد تحقیر و توهین، ما را در مقابل استکبار جهانی، ذلیل کرد. اکنون نوبت کار جهادی است.

راستی، من هرگز از خون عموی شهیدم نمی‌گذرم!

سپاس

sabad-kala-4

برگرفته از aqahamidegol.ir

نظرات
 1. محمد
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

  دمت گرم حمید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. هادی قرائی خضری
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

  اقا حمید احسن به شما . بهتره که دیگران که به ظاهر دلسوز هستن مثل شما جواب این دولت بدون تدبیر و دولتی که مردم را گدا و بدبخت میپندارد را بدهند که دولت مردم را گرسنه و بی ابرو و بی غیرت مپندارد که بخواهد همه حقوق هسته ای که برای ان شهید داده ایم را بدهد به بیگانه و با این کار به بیگانگان بگوید مردم ایران با یک شکلات عزت و شرف خود را میفروشند . اف به این دولت

  Thumb up 0 Thumb down 0