دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰
معرفی شهدای دانشگاه امام صادق (ع)

شهید رامین عقدایی نسبت به مسائل شرعی بسیار حساس و مقید بود. به عنوان مثال زمانی که در ستاد انتخابات ریاست جمهوری آیه الله خامنه‌ای فعالیت می‌کرد، یک سطل پلاستیکی که در آن چسب وجود داشت، درخانه مانده بود.

جلسه هفتگی ۱۳۹۶/۱۰/۲۴؛ به یاد شهید رامین عقدایی

شهیدانه زیستن:
شهید رامین عقدایی نسبت به مسائل شرعی بسیار حساس و مقید بود. به عنوان مثال زمانی که در ستاد انتخابات ریاست جمهوری آیه الله خامنه‌ای فعالیت می‌کرد، یک سطل پلاستیکی که در آن چسب وجود داشت، درخانه مانده بود. ایشان چندین بار بعد از انتخابات این سطل را می‌برد و سؤال می‌کرد که باید به کجا تحویل دهد؟ حتی یک روز که خواهر شهید در آن سطل آب ریخته بود و از آن استفاده کرده بود ایشان ناراحت شد که چرا خواهرش چنین کاری کرده است در حالی که این سطل متعلق به بیت المال بود. در نهایت سطل را به مسجدی تحویل داد و این در حالی بود که تمام موجودی خود را در انتخابات خرج کرده بود.

بخشی از وصیتنامه شهید رامین عقدایی:
خدایا امام را تا اتمام رسالتش حفظ کن. خدایا به جوانان قدرت اندیشه ای بده که این موهبت انقلاب را درک کنند و آن را حفظ کنند. خدایا این همه شور و عشق مردم را پایدار بدار. خدایا ماجرای بنی صدر را برای ما تکرار نکن. خدایا به من توفیق بده که آنچه رضای توست، انجام دهم.
جز عشق تو در دل ندارم و جز بر تو نیندیشم. خدایا لباس شهادت بر من بپوشان، گرچه لایق نیستم. شهادت لایق اصدقا و احبا توست. این ذره ی ناچیز کیست که لایق قرب و وصال تو باشد.
خدایا آقای خامنه ای و دیگر یاران و شاگردان برگزیده امام را مصون بدار.