شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ ۱۶:۳۲
همزمان با برگزاری جشن سی و دومین سال تاسیس دانشگاه صورت می گیرد؛
رونمایی از مجموعه کتب هفت جلدی نغمه های سرخ

همزمان با برگزاری جشن ولادت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و امام صادق علیه السلام و سی و دومین سال تاسیس دانشگاه از مجموعه کتب هفت جلدی نغمه های سرخ رونمایی می شود.

خبرنامه صادق : همزمان با برگزاری جشن ولادت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و امام صادق علیه السلام و سی و دومین سال تاسیس دانشگاه از مجموعه کتب هفت جلدی نغمه های سرخ رونمایی می شود.

به گزارش خبرنامه صادق کتاب شهدای دانشگاه امام صادق (علیه السلام) توسط دفتر پایداری و مقاوت اداره فرهنگی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) و با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه و توسط انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام در هفت جلد و با عنوان نغمه های سرخ منتشر شده است.naghmeh

این کتاب به کوشش آقایان مسعود رحمتی و مهدی عبدالهی ضیاءالدینی از دانشجویان دانشگاه و از دو بخش کلی داستان کوتاه و تحلیل محتوای وصیت نامه شهدا تشکیل شده که هر دو بخش را دو تن از دانشجویان فرهیخه دانشگاه آقایان سید سعید آریا نژاد و محمد جانی پور به قلم تحریر در آورده اند.

این کتاب تکمیل یافته ی کتاب نغمه های سرخ(یادنامه های شهدای دانشگاه امام صادق(علیه السلام) ضمیمه ی مجله پیام صادق بهار ۱۳۸۱) می باشد.

این مراسم امشب ۲۸ دی ماه از نماز مغرب و عشا در مسجد دانشگاه امام صادق علیه السلام با حضور حضرت آیت الله مهدوی کنی، خانواده های محترم شهدا، همرزمان، اساتید، دانشجویان، فارغ التحصیلان و عموم مردم و محبان اهل البیت علیهم السلام برگزار می شود.

لازم به ذکر است دانشگاه امام صادق علیه السلام در طول دوران پر افتخار دفاع مقدس ۳۸ شهید دانشجو تقدیم نظام و انقلاب کرده است.