شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ۲۱:۲۹
گزارش برگزاری آیین تقدیر از همکاران دانشجویی فرآیند گزینش سال ۱۳۹۶

طبق روال هر ساله پس از پایان فرآیند گزینش مراسمی تحت عنوان «آیین تقدیر از همکاران دانشجویی گزینش» با حضور ریاست محترم دانشگاه برگزار می شود.

در این مراسم مدیر اداره گزینش دانشجو  به ارائه توضیحاتی در ارتباط با آمار و چگونگی گزینش دانشجویان جدید پرداخته و ریاست محترم دانشگاه ضمن ایراد سخنرانی و تشکر از دانشجویانی که در فرآیند گزینش همکاری داشته اند، با هدیه ای از تمامی همکاران دانشجویی گزینش و به خصوص، همکاران برگزیده تقدیر به عمل می آورند.

امسال نیز این جلسه در تاریخ ۱۱/۱۰/۹۶ ساعت ۱۸:۳۰ در محل تالار آیت الله مهدوی کنی (ره) و با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی کنی رئیس محترم دانشگاه و جناب آقای یزدان پناه رئیس محترم هیأت گزینش و جمع زیادی از همکاران دانشجویی گزینش برگزار شد.

ابتدا جناب آقای صفری، مدیر اداره گزینش دانشجو ضمن قدردانی از دانشجویانی که در فرآیند گزینش ۹۶ همکاری داشته اند، به ارائه توضیحاتی پیرامون به گزینی و مزیت های گزینش در دانشگاه امام صادق علیه السلام پرداختند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدوی کنی، رئیس محترم دانشگاه طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران دانشجویی گزینش، ضمن اشاره به این نکته که یکی از مهمترین وظایف دانشگاه که به گزینی دانشجویان برای ورود به فضای علمی می باشد بر عهده خود دانشجویان قرار گرفته، حساسیت و سختی کار پر حجم و پر فشار گزینش را یادآور شده و از تلاش های دست اندرکاران قدردانی کردند. در انتهای مراسم نیز از همکاران برگزیده تقدیر به عمل آمد.