چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۴۹
با حضور جمع کثیری از اساتید، دانشجویان، مسئولان و کارکنان؛
مراسم شانزدهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد

مراسم شانزدهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه امام صادق علیه السلام با حضور جمع کثیری از اساتید، دانشجویان، مسئولان و کارکنان دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی، مراسم شانزدهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه امام صادق علیه السلام با حضور جمع کثیری از اساتید، دانشجویان، مسئولان و کارکنان دانشگاه برگزار گردید.

شروع مراسم با پخش نماهنگی از آیین تشییع و تدفین شهدای گمنام در زمستان ۱۳۸۰ همراه بود. پس از آن، حاج عظیم ابراهیم‌پور یادگار و راوی جبهه‌های دوران دفاع مقدس، به ایراد سخن و رورایتگری شهدای  انقلاب اسلامی پرداختند. ایشان وظیفه دانشجویان و جوانان نسل کنونی را بر اساس  بیانات خرداد ماه سال گذشته مقام معظم رهبری دام ظله العالی در دانشگاه افسری امام حسین علیه السلام “جهاد کبیر” دانستند و خاطرنشان کردند که امروز حجّت بر همگی تمام شده و لازم است دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام در عرصه علوم انسانی اسلامی و در تبیین مفهوم جهاد کبیر پیشگام باشند.

لازم به توضیح است در فضای ملتهب سال ۸۰  که از تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها خودداری می‌شد، دانشگاه امام صادقعلیه‌السلام با نظر مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی ره برای این موضوع پیش‌قدم شد.