سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ۲۱:۰۰
درخواست تجمع پیگیری مطالبات اقتصادی مردم توسط ۷ دانشگاه بزرگ تهران

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، خواجه نصیر، امام صادق (ع)، امیرکبیر، علم و صنعت و علامه طباطبایی در نامه‌ای به فرماندار تهران خواستار صدور مجوز برای تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی شدند.

به گزارش خبرگزاری آنا، متن نامه به شرح زیر است:

«فرماندار محترم تهران

سلام علیکم

همانگونه که مطلعید آشوب‌های اخیر در شهرها که ناشی از سوار شدن دشمن خارجی بر درخواست‌های به حق مردم در موضوعات عمدتاً اقتصادی بود، با هوشیاری و نجابت ملت و پاسخ محکم آنها به فتنه‌گران به پایان رسید و ناهماهنگی ضد انقلاب و نفوذی‌های داخل در کنار گل به خودی‌های ترامپ باعث شد این حرکت کور شکست بخورد.

ولی دانشجویان بسیجی در چند دانشگاه بزرگ تهران مصمم هستند در یک تجمع قانونی مطالبات اصلی مردم انقلابی را فریاد بزنند. لذا درخواست می‌شود طبق اصل ۲۷ قانون اساسی و قانون‌های موید آن همچنین اظهار نظر سخنگوی هیات دولت و وزیر کشور مبنی‌ بر درخواست مجوز برای تجمعات قانونی به این درخواست رسیدگی نمایید. همچنین خواهشمند است زمان ۲۴ ساعته پاسخگویی طبق ماده ۹ و پرهیز از هر گونه اقدام انسدادی طبق ماده ۱۲ دستورالعمل قانون تجمعات را مد نظر داشته باشید.

محل تجمع: ضلع شمال شرقی مجلس شورای اسلامی (درب مراجعین)

زمان تجمع: پنجشنبه ۲۱ دی از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۷:۰۰

موضوع تجمع: طرح مطالبات عمدتاً اقتصادی مردم و مطالبه از مجلس برای انجام وظایف خود همچنین سخنرانی راجع‌ به ریشه‌یابی توسط سخنرانان

همچنین اعلام می‌گردد که نام مسئولین تجمع موضوع ماده ۸ پس از موافقت اولیه به سرعت اعلام خواهد شد. این درخواست از طرف بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، خواجه نصیر، امام صادق (ع)، امیرکبیر، علم و صنعت و علامه طباطبایی می‌باشد که دانشگاه علامه نماینده آن‌ها است.»