چهارشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۲۹
کواکبیان «از روحانی سرخورده‌ شده‌ایم» را پس گرفت

عضو فراکسیون امید مجلس نسبت به پشیمانی اصلاح‌طلبان برای حمایت از روحانی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه، ۵ دی‌) در تذکری شفاهی، خطاب به پزشکیان که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: جناب آقای رئیس! بعضاً استنباط خوبی از برخی عرایضی که در صحن مجلس داشته‌ام، نشده است؛ عده‌ای گفته‌اند که ما اصلاح‌طلبان از اینکه به روحانی رأی داده‌ایم، پشیمان هستیم، اما باید بگویم که ما همچنان از این دولت حمایت می‌کنیم و از رأی خود پشیمان نیستیم، اما این به معنای آن نیست که از این دولت، انتقاد نکنیم؛ بنابراین دولت باید به افکار عمومی توجه کند.

وی با بیان اینکه  به‌طور قطع مجلس درباره گرانی‌هایی که در لایحه بودجه ۹۷ پیش‌بینی شده، مانند دولت عمل نخواهد کرد، افزود: این گرانی‌ها شامل بنزین، اقلام و موضوع یارانه‌هاست.

عضو فراکسیون امید مجلس، مردم تهران را مظلوم قلمداد و تصریح کرد:  هرچند که مردم تهران پایتخت‌نشین هستند، اما بسیاری از مشکلات‌شان همچنان پابرجاست؛ بنابراین خواهش بنده این است که در این خصوص توجه و دقت کافی انجام شود.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزیر نفت باید توضیح دهد که چگونه است که در زمان جنگ عراق علیه کویت، چاه‌ها را خاموش می‌کنیم، اما ۲ ماه است که چاه رگ سفید مورد غفلت واقع شده است؟، به این موضوع باید هرچه سریع‌تر توجه شود.