سه شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۴۵
به مناسبت 9دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت
کارگاه یک روزه آشنایی با مبانی ولایت و حکومت با حضور دکتر غلامی برگزار می شود

به مناسبت۹دی ماه؛ کارگاه مبانی ولایت و حکومت جهت بحث و بررسی پیرامون نظریه ولایت فقیه در تاریخ ۷ دی برگزار خواهد شد. مباحث این کارگاه توسط آقای دکتر غلامی هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع) ارائه می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، به مناسبت ۹دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت؛ کارگاه  یک روزه بصیرت افزایی با موضوع “مبانی ولایت و حکومت” جهت بحث و بررسی پیرامون نظریه ولایت فقیه، توسط مرکز تربیت نیروی جوان انقلابی (ترنج) برگزار می شود. مباحث این کارگاه توسط جناب آقای دکتر علی غلامی ریاست محترم دانشکده معارف اسلامی و حقوق دانشگاه امام صادق(ع) ارائه می شود.

در این کارگاه به بحث نظریه ولایت فقیه و موضوعات مربوطه از قبیل مبانی این نظریه، تاریخچه ی آن، دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری(حفظه الله) در این رابطه، دیدگاه سایر علما، شبهات وارد شده در زمینه نظریه ولایت فقیه و… پرداخته خواهد شد.
این کارگاه در روز پنجشنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۶ در سالن بصیرت مجتمع فرهنگی دانشجویی ۱۳ آبان واقع در تهران؛ خیابان آیت الله طالقانی، جنب ایستگاه مترو طالقانی برگزار می شود.
پذیرش دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه ها و سایر علاقمندان از ساعت ۷:۱۵ روز پنجشنبه شروع خواهد شد. این کارگاه راس ساعت۸ شروع و تا ساعت۱۷ ادامه خواهد یافت.
دانشجویان دانشگاه های تهران و سایر دانشگاه های استان های همجوار و همچنین سایر علاقمندان به شرکت در این کارگاه می توانند از طریق لینک http://yon.ir/Velayat7 و یا از طریق آی دی تلگرامی @Mtoranj96 نسبت به ثبت نام در کارگاه اقدام نمایند.
امکان اسکان با هماهنگی قبلی (به صورت محدود) برای دانشجویان برادر سایر استان ها وجود دارد. در این رابطه به آی دی تلگرامی بالا پیام دهید.
به شرکت کنندگان این کارگاه گواهی حضور در کارگاه ارائه خواهد شد.
جهت اطلاع از سایر کارگاه ها و برنامه ها می توانید در کانال تلگرامی مرکز تربیت نیروی جوان انقلابی (ترنج) با لینک @Mtoranj110 عضو شوید و یا از وبگاه ترنج به آدرس www. Mtoranj.ir بازدید کنید.