سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۶:۰۰
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) منتشر کرد؛
نقدی محتوایی بر سمینار نقشه راه/ نقشه کدام راه؟

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با انتشار بیانیه ای به نقد محتوایی بر سمینار نقشه راه که توسط کانون همیاران سلامت دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود پرداخت.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛   بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با انتشار بیانیه ای به نقد محتوایی سمینار نقشه راه که توسط کانون همیاران سلامت دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود پرداخت در این بیانیه آمده آست که:

در روزهای گذشته کانونی تحت عنوان «همیاران سالمت روان» با همکاری «بنیاد فرهنگ زندگی» اقدام به برگزاری جلسهای با موضوع «نقشه راه» با تخفیف های ویژه ۹۰ ،۸۵ و ۸۰ درصدی برای دانشجویان کرده است. یک بررسی اولیه در سایت و کانال تلگرام این بنیاد روشن میکند که قیمت اصلی این سمینار برای هر نفر ۳۱۰ هزار تومان است و تخفیفها حداکثر ۴۰ درصد آنهم برای تعداد محدودی از شرکتکنندگان ارائه میشود. طبق اظهارات قائم مقام محترم معاونت دانشجویی، این تخفیفها به مناسبت روز دانشجو و از طرف بنیاد فرهنگ زندگی ارائه شده و دانشگاه در این زمینه هزینهای نکرده است. اینکه چرا این بنیاد حاضر شده چنین تخفیفهای سنگینی به دانشگاه بدهد، خود پرسشی است که باید جداگانه به آن پرداخته شود اما غرض از نوشتن این یادداشت بیان انتقاداتی نسبت به محتوا و شیوه برگزاری این برنامه در دانشگاه امام صادق(ع) است…  متن کامل  این بیانیه می‌توانید در را در ادامه بخوانید.

همچنین شایان ذکر است که کانون همیاران سلامت دانشگاه امام صادق(ع) یک کانون دانشجویی است از سال گذشته در جهت ارائه‌ی خدمات مشاوره و بهداشت، پیشگیری از آسیب و یاری‌رسانی به دانشجویان طالب راهنمایی و مشاوره تشکیل شده‌است.  این کانون دارای ۷ نفر عضو اصلی و ۳ نفر عضو علی البدل می باشد.

در پایان خاطر نشان می‌شود، دانشجویی و فرهنگی آماده است تا توضیحات و جوابیه احتمالی  کانون دانشجویی همیاران سلامت را منتشر کند.

برای مشاهده با کیفیت بالا کیلک کنید