یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۲۱:۱۵
باحضور رئیس دانشگاه امام صادق(ع)؛
همایش زلزله و کمک های اولیه کانون هلال احمر دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد

همایش زلزله و جلسه اول کلاس کمک های اولیه کانون هلال احمر دانشگاه امام صادق(ع) باحضور ریاست محترم دانشگاه و مسئولین اداره امور دانشجویی وفرهنگی و اساتید و کارکنان و دانشجویان برگزار شد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ همایش زلزله و جلسه اول کلاس کمک های اولیه کانون هلال احمر دانشگاه امام صادق(ع) باحضور ریاست محترم دانشگاه و مسئولین اداره امور دانشجویی وفرهنگی و اساتید و کارکنان و دانشجویان در روز دوشنبه ۲۰ آذر ماه ساعت۱۰ تا ۱۲ در تالار آیت الله مهدوی کنی برگزار شد.
در ابتدا بیانات مقام معظم رهبری خطاب به هلال احمر توسط مجری برنامه قرائت شد و در ادامه کلیپی از زلزله کرمانشاه پخش شد.
در بخش بعدی دبیر کانون هلال احمر دانشگاه امام صادق(ع) جناب آقای حسین مفیدی کیا روندی از فعالیت های گذشته کانون را مطرح و به برنامه های بعدی کانون اشاره کردند در ادامه خاکسار مجری برنامه مباحثی در باره  نحوه عضویت در کانون هلال احمر و مزایای آن و اعطای مدرک در پایان دوره ها مطرح کردند.
در قسمت بعد جناب استاد جهانگیری از اساتید هلال احمر مباحثی درباره زلزله ارائه دادند و برنامه خودرا برای کلاس های کمک های اولیه در جلسات آینده اعلام کردند.
و در آخر ریاست محترم دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید مهدوی کنی در رابطه با وظایف هلال احمر و ضرورت فعالیت کانون هلال احمر دانشگاه مطالبی را بیان نمودند.