چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰
اولین دوره المپیاد پژوهشی دادگاه مجازی دانشجویان حقوقی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌گردد/ راهیابی تیم‌های برتر به مرحله کشوری

اولین دوره المپیاد پژوهشی دادگاه مجازی دانشجویان حقوقی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌گردد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی، اولین دوره المپیاد پژوهشی دادگاه مجازی دانشجویان حقوقی دانشگاه امام صادق(ع) با همکاری انجمن علمی دانشکده حقوق برگزار می‌گردد.

لازم به توضیح است که تیم‌های برتر این المپیاد پژوهشی به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

 

شرایط ثبت نام:

  • تحصیل تمامی اعضای تیم های شرکت کننده در رشته های معارف اسلامی و  حقوق، فقه و مبانی حقوق و گرایش های مختلف آن ها در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
  • تیم ها می بایست متشکل از ۳نفر باشد
  • پرداخت مبلغ سیصدهزار ریال توسط هر تیم به منظور وجه التزام (درصورت حضور کامل و منظم در مسابقات این مبلغ بازگردانده خواهد شد)

گفتنی است که مهلت ثبت‌نام از روز شنبه ۱۳۹۶/۹/۴ لغایت چهارشنبه ۱۳۹۶/۹/۸ می‌باشد و علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌بایست مشخصات اعضای تیم خود را (نام،نام خانوادگی اعضا ، شماره دانشجویی و نام گروه)  را به ۰۹۳۷۴۵۳۱۰۳۱ در موعد مقرر پیامک نمایند.

 

شایان ذکر است که تعداد تیم‌های مورد نظر برای شرکت در این دوره از مسابقات ۸ تیم می باشد و ثبت قطعی تیم‌ها پس از ارزیابی اولیه خواهد بود.

در پایان این دوره از مسابقات به هریک از تیم های اول و دوم گواهی معتبر از دانشگاه امام صادق (ع) و همچنین مبلغ دوازده میلیون ریال به تیم اول و سه میلیون ریال به تیم دوم اهدا می‌گردد.

مراسم افتتاحیه، معارفه و قرعه‌کشی تیم‌ها، با حضور دانشجویان و اساتید محترم در تاریخ دوشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۳ برگزار خواهد شد.