چهارشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶
گزارشی از پایگاه اینترنتی مبلغان امام صادقی
چرا پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ به روز نمی‌شود؟

۲۸ روز پیش پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ در حالی با تیتر «چرا پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ، به روز نمی‌شود؟» سو سو کرد که از آخرین بروزرسانی اش ۷۶ روز می گذشت.

به گزارش خبرنامه صادق، ۲۸ روز پیش پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ در حالی با تیتر «چرا پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ، به روز نمی‌شود؟» ظاهر شد که از آخرین بروزرسانی اش ۷۶ روز می گذشت.

این پایگاه در صفحه نخست خود توضیح داده:

تیمی ۴نفره از دانش‌جویان دانشگاه، مشغول بررسی و فعالیت بر روی نسخه‌ی جدید پایگاه دفتر اعزام مبلغ هستند. پایگاهی که قرار است حرف‌های جدید برای گفتن داشته‌باشد.

پایگاه اینترنتی اعزام مبلغ در ادامه از کاربرانش عذرخواهی کرده و توضیح داده در این مدت با اعلام قبلی، برای چند ساعت یا چند روز، سایت از دسترس خارج خواهدشد. این پایگاه همچنین در همان صفحه آورده: براساس آمار فعلی بیش از ۴۲۰۰۰۰ بازدیدکننده داشته‌ایم که بیش از ۶۵۰۰۰۰بار مطالب ما  را مطالعه کرده‌اند. یعنی حدود ۹۰۰ بازدید در روز.

نکته قابل تامل آنجاست که چرا بعد از گذشت حدود یکماه و از دست دادن  ۲۵۲۰۰ بازدید که می توانست مبلغ گفتمان اسلام و انقلاب اسلامی باشد، هنوز چاره ای برای بروز رسانی این پایگاه اندیشیده نشده است.

گفتنی است یکی از مشکلات سال های اخیر فعالیت های دانشجویی دانشگاه رکود و رخوت بدنه دانشجویی بوده که به معضل تربیتی گزینشی دانشجویان شناخته می شود و از همین رو در انسجام و برگزاری فعالیت های دانشجویی نظیر این پایگاه اطلاع رسانی موثر بوده است. امید می رود این معضل به همت دانشجویان و با تدبیر مسئولان دفتر اعزام مبلغ چاره اندیشی و حل شود.

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('150') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '150', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '150', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219