خبرنامه صادق » چرا پايگاه اينترنتي دفتر اعزام مبلغ به روز نمي‌شود؟
چهارشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶
گزارشی از پایگاه اینترنتی مبلغان امام صادقی
چرا پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ به روز نمی‌شود؟

۲۸ روز پیش پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ در حالی با تیتر «چرا پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ، به روز نمی‌شود؟» سو سو کرد که از آخرین بروزرسانی اش ۷۶ روز می گذشت.

به گزارش خبرنامه صادق، ۲۸ روز پیش پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ در حالی با تیتر «چرا پایگاه اینترنتی دفتر اعزام مبلغ، به روز نمی‌شود؟» ظاهر شد که از آخرین بروزرسانی اش ۷۶ روز می گذشت.

این پایگاه در صفحه نخست خود توضیح داده:

تیمی ۴نفره از دانش‌جویان دانشگاه، مشغول بررسی و فعالیت بر روی نسخه‌ی جدید پایگاه دفتر اعزام مبلغ هستند. پایگاهی که قرار است حرف‌های جدید برای گفتن داشته‌باشد.

پایگاه اینترنتی اعزام مبلغ در ادامه از کاربرانش عذرخواهی کرده و توضیح داده در این مدت با اعلام قبلی، برای چند ساعت یا چند روز، سایت از دسترس خارج خواهدشد. این پایگاه همچنین در همان صفحه آورده: براساس آمار فعلی بیش از ۴۲۰۰۰۰ بازدیدکننده داشته‌ایم که بیش از ۶۵۰۰۰۰بار مطالب ما  را مطالعه کرده‌اند. یعنی حدود ۹۰۰ بازدید در روز.

نکته قابل تامل آنجاست که چرا بعد از گذشت حدود یکماه و از دست دادن  ۲۵۲۰۰ بازدید که می توانست مبلغ گفتمان اسلام و انقلاب اسلامی باشد، هنوز چاره ای برای بروز رسانی این پایگاه اندیشیده نشده است.

گفتنی است یکی از مشکلات سال های اخیر فعالیت های دانشجویی دانشگاه رکود و رخوت بدنه دانشجویی بوده که به معضل تربیتی گزینشی دانشجویان شناخته می شود و از همین رو در انسجام و برگزاری فعالیت های دانشجویی نظیر این پایگاه اطلاع رسانی موثر بوده است. امید می رود این معضل به همت دانشجویان و با تدبیر مسئولان دفتر اعزام مبلغ چاره اندیشی و حل شود.

نظرات
 1. جبهه هنرهای زیبا.شورای عالی بصیرت
  ۰۸ دی ۱۳۹۲

  باسمه تعالی شانه
  باسلام،احترام و عرض قبولی طاعات و عزاداریها
  قابل توجه مبلغین، طلاب محترم و استاتید حوزه های علمیه
  عن الامام حسن العسکری(علیه السلام)قال:قال علی بن ابی طالب(علیه السلام)من کان من شیعتنا عالما بشریعتنا فاخرج ضعفاء شیعتنا من ظلمه جهلهم الی نور العلم الذی حبوناه به،جاء یوم القیامه و علی راسه تاج من نور یضییء لاهل جمیع العرصات و علیه حله لایقوم لاقل سلک منها الدنیا بحذافیرها،ثم ینادی مناد یا عبادا…هذا عالم من تلامذه بعض علماء آل محمد(صلی ا… علیه وآله).بحارج۲ح۲ص۲

  از آنجا که امر مقدس تبلیغ و هجرت جزو وظایف ذاتی و جدانشدنی شاگردان مکتب امام جعفر صادق(علیه السلام)و سربازان حضرت ولی عصر(عجل ا… تعالی فرجه و ارواحنا فداه)می باشد و با تاکید بر فرمایشات حضرت امام(رضوان ا… تعالی علیه)،مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی)،مراجع محترم عظام(حفظهم ا… تعالی)و سیره علمای سلف(رحمه ا… علیهم اجمعین)،مبنی بر حضور جدی طلاب در امر مهم تبلیغ و وعظ خصوصا دراین عصر که شبهات، شبیخون و تهاجم فرهنگی بیداد می کند،دشمنان اسلام عزیز و انقلاب بزرگ،بر آنند تا با فشارهای سیاسی و اقتصادی و برپایی انقلاب مخملی نفس اسلام ناب و ارزشهای شهدایی را بگیرند(که باید گفت زهی خیال باطل)لذا بر آن شدیم تا با جمعی از دوستان مبلغ و دلسوز حرکتی انجام پذیرد.

  قرارگاه فرهنگی،تبلیغی هجرت،مبلغین افتخاری وابسته به جبهه هنرهای زیبا(جبهه) با همکاری سلسله گفتمان این عمار وابسته به شورای عالی بصیرت(بصیرت)،با بیش از دو دهه سابقه فعالیت های فرهنگی،تبلیغی،دفاع مقدس،ورزشی و هنری در عرصه داخلی و بین المللی،بر خود فرض و افتخار می داند تا با مدد دهیاران عزیز و هماهنگی مراکز محترم تبلیغی،به سهم خود مجری این امر مقدس و باقیات الصالحات باشد و با اساتید و عزیزان دارای شرائط،در ایام خاص بویژه اعیاد و وفیات و شبهای جمعه بصورت خودجوش و فی سبیل ا… اقدام به وظیفه نماید.(و یقوم لا اسالکم علیه مالا ان اجری الا علی ا…(هود۲۹)).
  لذا پیرو همین امر از اساتید و دوستانی که مایلند ماهی دوبار یا یکبار در این امر خیر فعالیت نمایند دعوت بعمل می آوریم.
  جهت آگهی بیشتر و ثبت نام می توانید حضوری یا تلفنی یا پیام ارسال نمائید.
  آدرس:قم مقدس انتهای دورشهر رسالت۵۳پ۸ستاد جبهه وبصیرت

  تکتل الفنون الجمیله / جبهه هنرهای زیبا / Fine Arts Front
  http://www.jebhe-hz.ir …………………………………. mmrs59@yahoo.com
  مدیریت و فکس:۲۸۸۲۸۹۸-۹۱۲۲۵۱۰۵۱۲ستاد مرکزی:۲۸۹۰۳۸۳-۹۱۳۰۲۲۰۳۱۳تماس روزهای زوج ۱۴:۳۰-۱۶ و ۲۰-۲۴

  Thumb up 0 Thumb down 0