سه شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۹:۰۰
گفتگو با دکتر مهدوی‌ کنی پیرامون انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی

رئیس دانشگاه امام صادق(ع) صبح امروز در گفتگو با خبرنگار دانشجویی و فرهنگی، نکاتی را پیرامون انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی بیان کرد.

رئیس دانشگاه امام صادق(ع) صبح امروز دوشنبه اول آبان‌ماه در گفتگو با دانشجویی و فرهنگی، نکاتی را پیرامون انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی بیان کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مهدوی کنی دو جنبه را برای این انتخابات برشمرد و اذعان داشت: تشویق دانشجویان به جهت مشارکت بیشتر در فعالیت‌های دانشجویی و دانشگاه و همینطور نشاط علمی در هر رشته‌ای دو جنبه انتخابات شورای مدیریت انجمن‌های علمی دانشجویی است.

 

 

وی ادامه داد: طبعا دوستانی که در این انتخابات شرکت می‌کنند، با توجه به قول و تعهدی هم که می‌دهند و این رقابتی که اتفاق می‌افتد، خودشان را در قبال کسانی که بهشان رأی دادند مسئول می‌دانند؛ این طبعا نشاط، فعالیت و تعهد دانشجویان را بیشتر خواهد کرد و امیدواریم این قضیه باعث بشود که حاصل این رخداد نشاط بیشتر علمی و مسئولیت‌پذیری دانشجویان را در ادامه مسیر خودش داشته باشد.

 

رئیس دانشگاه امام صادق در پایان ضمن تشکر از معاونت دانشجویی و فرهنگی به دلیل ایجاد زمینه نشاط و انجام تبلیغات خوب بیان داشت: امیدوارم در ادامه مسیر هم از انواع روش‌ها جهت پشتیبانی و افزایش انگیزه دانشجویانی که انتخاب می‌شوند، حداکثر امکانات و توان خودشان را بکار بگیرند و ما ان‌شاءالله شاهد فرصت‌های متعدد نشاط و رقابت علمی در سطح دانشگاه باشیم.