سه شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۸:۲۵
بیانیه معاونت دانشجویی و فرهنگی در پی برگزاری انتخابات شورای مدیریت انجمن‌های علمی

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق(ع) پس از حضور پرشور دانشجویان در انتخابات شورای مدیریت انجمن‌های علمی با انتشار بیانیه ای واکنش نشان داد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛  معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق(ع) پس از حضور پرشور دانشجویان در  انتخابات شورای مدیریت انجمن‌های علمی با انتشار بیانیه ای واکنش نشان داد.

متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند منان را شاکریم که حضور پرشور و بی‌نظیر دانشجویان در انتخابات انجمن‌های علمی دانشجویی سال تحصیلی (۹۷-۹۶) موجب خلق تصویری ماندگار در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام شد. این انتخابات نشان داد که حرکت به سمت آرمان‌های دانشگاه با سرزندگی و شادابی همچنان ادامه دارد. بی شک این رخداد بزرگ، نویدبخش نشاط علمی دانشجویی در سال جاری خواهد بود و مشارکت ۶۰ درصدی دانشجویان، بار مسئولیت دانشکده‌ها، اعضای هیأت علمی و منتخبین انجمن‌ها را بیش از پیش سنگین خواهد کرد.

تردیدی نیست که حضور گسترده در انتخابات، آغازگر حرکتیست در مسیر رشد و بالندگی انجمن‌های علمی دانشجویی که با حمایت و همکاری اساتید و دانشکده‌ها _به عنوان اصلی‌ترین پشتوانه علمی_ به سر منزل مقصود خواهد رسید. معاونت دانشجویی و فرهنگی نیز تمام همت و تلاش خود را به کار می‌گمارد تا نقش خود را در ارتباط میان انجمن‌های علمی و دانشکده‌ها و پشتیبانی و حمایت از فعالیت‌های آنان به درستی ایفا کند.

از تمامی دانشجویان عزیز انتظار می‌رود همانگونه که احساس وظیفه کردند و پای صندوق‌های رأی حاضر شدند در طول سال تحصیلی نیز دغدغه‌مندی‌های علمی خود را با هم‌فکری و هم‌یاری منتخبین خود در انجمن‌های علمی دانشجویی دنبال نمایند.

 

از همه دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات اعم از مسئولین و اساتید، فعالان انجمن‌ها و کارشناسان فرهنگی و دانشجویی تشکر کرده و بر خود فرض می‌دانیم از رییس محترم دانشگاه که با حمایت‌های بی‌دریغ خود، ما را در تحقق این امر یاری کردند، تشکر و قدردانی ویژه به عمل آوریم.