پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۹:۳۰
اداره امور دانشجویی خبر داد:
طرح تعیین اجاره متغیر اقامتگاه متأهلی بر اساس امتیاز دانشجویی تصویب شد/ آغاز فرایند تعیین امتیاز دانشجویی از امروز +شیوه‌نامه محاسبه

با پیگیری معاونت دانشجویی و فرهنگی طرح تعیین اجاره متغیر بر اساس امتیاز دانشجویی به تصویب هیأت رئیسه دانشگاه رسید و فرایند تعیین امتیاز دانشجویی از امروز طبق جدول تقویم اجرایی آغاز شد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی، با پیگیری معاونت دانشجویی و فرهنگی طرح تعیین اجاره متغیر بر اساس امتیاز دانشجویی به تصویب هیأت رئیسه دانشگاه رسید و فرایند تعیین امتیاز دانشجویی از امروز طبق جدول تقویم اجرایی آغاز شد.

بر این اساس دانشجویان می‌توانند از طریق گزینه «ورود اعضاء» در صفحه اصلی تارنمای معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام وارد پنل کاربری خود شده و با کلیک روی گزینه «تعیین امتیاز دانشجویی ساکنین اقامتگاه متأهلی (سال دانشگاهی ۹۷-۹۶)» نسبت به ثبت فعالیت‌های پژوهشی و فرهنگی-اجتماعی خود اقدام نمایند.

 

 

لازم به توضیح است که تمامی ساکنین اقامتگاه متأهلی طبق تقویم اجرایی ذیل، می‌بایست فعالیت‌های خود را در سامانه ثبت نمایند که در صورت عدم اقدام، سقف اجاره دریافت خواهد شد.

 

 

همچنین با توجه به سیاست‌های کلان دانشگاه مبنی بر تشویق و حمایت از دانشجویان برتر علمی و فرهنگی و در راستای ارج نهادن به تلاش‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی-اجتماعی دانشجویان، ماده ۱۳ آیین‌نامه اقامتگاه متأهلی به شرح ذیل تغییر یافت.

 

 

گفتنی است؛ مبنای امتیازدهی به دانشجویان بر حسب شیوه‌نامه محاسبه امتیاز دانشجویی به شرح ذیل خواهد بود: