یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۲۲:۱۵
با برگزاری دوره‌های علمی، دانشجویی و فرهنگی؛
دانشگاه امام صادق(ع) تعطیلات تابستانی نداشت!

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق(ع) با پشتیبانی و اسکان از بخش‌های متفاوت دانشگاه در ایام تابستان امسال، فضای مناسبی را برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های این دانشگاه فراهم کرد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی از دانشگاه امام صادق(ع)؛ در طول ایام تابستان با پشتیبانی و اسکان از بخش‌های متفاوت دانشگاه توسط مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی، فضای مناسبی برای برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های این دانشگاه، فراهم آمد.
بر این اساس، در تابستان ۹۶ فعالیت‌های علمی، دانشجویی و فرهنگی زیادی برگزار شد که در طول این ایام با پشتیبانی و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی بخش‌های مختلف معاونت دانشجویی و فرهنگی بالغ بر ۸۰۰ نفر شامل اساتید و میهمانان داخلی و خارجی و همینطور دانشجویان در اقامتگاه‌های دانشگاه امام صادق(ع) اسکان داده شدند.
از جمله برنامه‌هایی که در طول این ایام برگزار شد می‌توان به دوره زبان خارجه از تاریخ ۱۳ الی ۲۷ مردادماه با حضور ۶۵ نفر و همچنین برگزاری دوره مفاتیح الجهاد از تاریخ ۳۱ مرداد الی ۹ شهریورماه به تلاش دفتر اعزام مبلغ با حضور ۷۰نفر اشاره کرد که اقامتگاه‌های دانشگاه امام صادق(ع) به نحو احسن پذیرای این میهمانان داخلی و خارجی بودند.

 

سایر برنامه‌ها و دوره‌هایی که در ایام تابستان ۱۳۹۶ برگزار گردید و اقامتگاه‌های دانشگاه امام صادق(ع) پذیرای آنان بود به شرح زیر است:
دوره آموزشی فعالان فرهنگی خارج از کشور با حضور ۲۰ نفر از میهمانان اسپانیولی و عراقی در تاریخ‌های ۱۴ الی ۲۴ مردادماه و همچنین ۳۱ مردادماه تا دهم شهریورماه برگزار شد.
تعداد ۸۵ نفر از اعضای دفتر اعزام مبلغ برای فعالیت در تابستان از تاریخ ۱۴ تیرماه لغایت ۱۵ شهریورماه اسکان یافتند.
از تاریخ ۱۴ تیرماه لغایت ۱۵ شهریورماه تعداد ۲۵ نفر از اعضای انجمن علمی دانشجویی تمامی دانشکده‌ها اسکان داده شدند.
اسکان ۱۰ نفر از دانشجویان المپیادی از تاریخ ۱۲ تیر الی یکم مردادماه انجام شد.
از تاریخ ۱۸ تیرماه تا ۱۵ شهریورماه تعداد ۲۵ نفر از اعضای مرکز رشد اسکان یافتند.
برای برگزاری بیستمین دوره والعصر توسط بسیج دانشجویی تعداد ۹۲ نفر از تاریخ ۳۰ تیرماه تا هشتم مردادماه اسکان داده شدند.
تعداد ۴۴ نفر از تاریخ هفتم لغایت ۱۳ مردادماه برای برگزاری طرح دعوت از سوی دانشکده ارتباطات اسکان یافتند.
دوره مدرسه تابستانی دانشکده مدیریت (طرح مسجد پژوهی) از تاریخ ۲۱ الی ۲۷ مردادماه با حضور ۱۰ نفر برگزار گردید که در اقامتگاه دانشگاه امام صادق(ع) اسکان داده شدند.
از تاریخ ۲۸ مردادماه الی یکم شهریورماه دوره مدرسه تابستانی کیش مهر توسط مرکز رشد با حضور ۲۰ نفر برگزار شد که امکان استفاده از اقامتگاه برای آنان مهیا شد.
با اسکان۴۰نفر دوره مهارت افزایی مدرسه تابستانی از تاریخ ۲۸ مردادماه تا دوم شهریورماه برگزار گردید.
دوره اقتصاد بصیر با حضور ۳۵نفر و از تاریخ ۲۸مردادماه تا ۱۰شهریور ماه برگزار شد که تمامی شرکت کنندگان در این دوره در اقامتگاه دانشگاه امام صادق(ع) اسکان داده شدند.
دوره مدرسه تابستانی مدیریت جهادی توسط مرکز رشد دانشگاه امام صادق(ع) با حضور ۱۵نفر و از تاریخ ۳۱مردادماه تا ۸شهریور برگزار و به شرکت کنندگان این دوره بر حسب نیاز امکان استفاده از اقامتگاه مهیا شد.
دوره حسابداری دانشکده مدیریت با حضور۲۰ نفر و از تاریخ ۱۱شهریور ماه تا ۲۴ شهریور برگزار و به دانشجویان نیازمند اقامتگاه امکان استفاده از اقامتگاه  داده شد.
۳۰۰نفر از دانشجویان برای فعالیت‌های پژوهشی، تدوین پایان‌نامه و … از اقامتگاه تابستانی استفاده کردند.