یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲۰:۰۰
به بهانه آغاز سومین دوره؛
گزارش تصویری از دومین دوره عمار انقلاب

“دوره عمار انقلاب ۲” به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و با همکاری سازمان بسیج دانشجویی با موضوع « چیستی ، چرایی و چگونگی آشنایی با منظومه فکری مقام معظم رهبری حفظه الله» از ۱۳ لغایت ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۵ در اردوگاه سعدآباد برگزار شد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ “دوره عمار انقلاب ۲” به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و با همکاری سازمان بسیج دانشجویی با موضوع « چیستی ، چرایی و چگونگی آشنایی با منظومه فکری مقام معظم رهبری حفظه الله» از ۱۳ لغایت ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۵ در اردوگاه سعدآباد برگزار شد.

عمار انقلاب ۲ میزبان اساتید برجسته ای از جمله استاد رحیم پور ازغدی، حجه الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری، حجه الاسلام و المسلمین زندیه، حجه الاسلام و المسلمین خاکرنگین، دکتر منوچهر محمدی، دکتر سید مجتبی عزیزی، دکتر حسین عرب اسدی، دکتر کمیل خجسته، دکتر محمد ثنایی‌فر و دکتر علی جعفری هرستانی بود.

فعالان فرهنگی بسیج دانشجویی در “دوره عمار انقلاب ۲ “با منظومه فکری مقام معظم رهبری آشنا شدند.

در این دوره تعلیمی و تربیتی، نظریات حضرت آیت الله خامنه ای در حوزه فرهنگ به صورت ویژه مورد توجه واقع شد.

مطالبات رهبر معظم انقلاب از جوان بسیجی دانشجو، اصول انقلاب اسلامی و دلایل ماندگاری آن و نیز مکتب فکری امام خمینی از دیدگاه آیت الله خامنه ای از جمله موضوعات دیگری است که در این دوره به بحث و بررسی گذاشته شوند.