چهارشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۲ ۱۴:۴۴
در مجله علوم انسانی زاویه از شبکه چهارم سیما؛
ظرفیت‌ها و آسیب‌های علم جدید در ایران در حوزه علوم انسانی تبیین می‌شود

میزگرد «ظرفیت ها و آسیب های علم جدید در ایران در حوزه علوم انسانی» با حضور اساتید جامعه شناس و ارتباطات امشب در مجله علوم انسانی زاویه از شبکه چهارم سیما پخش می شود.

به گزارش خبرنامه صادق؛ مهدی خداوردیان، تهیه کننده مجله علوم انسانی زاویه در گفت وگو با فارس ضمن بیان این خبر گفت: در این برنامه که امشب چهارم دی ماه روی آنتن می رود، قرار است توفیقات علم جدید و اینکه تا چه اندازه در حوزه علوم انسانی ورود کرده است و در نهایت آسیب هایی که از علوم جدید در حوزه علوم انسانی وارد شده توسط اساتید فن مورد بحث و چالش قرار بگیرد.

وی درباره مهمانان و سخنرانان شرکت کننده در این برنامه گفت: نعمت الله فاضلی استاد جامعه شناسی و نویسنده کتاب های «مدرن، یا، امروزی شدن فرهنگ ایران»، «فرهنگ و دانشگاه»، «بازاندیشی در سیاست فرهنگی»، «مردم نگاری هنر» و … و ابراهیم فیاض ، پژوهشگر ایرانی حوزه جامعه شناسی و انسان شناسی و استادیار گروه انسان شناسی دانشگاه تهران و دکتری فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق(ع) مهمانان این برنامه هستند.

هفته گذشته مناظره «بازخوانی ایده وحدت حوزه و دانشگاه » به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه با حضور حجت الاسلام احمد مبلغی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و محمود حکمت نیا معاون آموزش و پژوهش پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شد.

به گزارش فارس، برنامه «زاویه» به تهیه کنندگی مهدی خداوردیان  و اجرای عزیزالله نجف پور  این چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود.