سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۱۹:۵۸
در نامه‌ای صورت گرفت؛
تشکر و قدردانی دبیر انجمن علمی دانشجویی مدیریت از معاونت دانشجویی و فرهنگی

در پی حمایت‌های فراوان معاونت دانشجویی و فرهنگی با انجمن های علمی-دانشجویی، دبیر انجمن علمی دانشجویی معارف اسلامی و مدیریت در نامه‌ای از معاونت دانشجویی و فرهنگی تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ در پی حمایت‌های فراوان معاونت دانشجویی و فرهنگی با انجمن های علمی-دانشجویی، دبیر انجمن علمی دانشجویی معارف اسلامی و مدیریت در نامه‌ای از معاونت دانشجویی و فرهنگی تشکر و قدردانی نمود.

 

بر اساس این گزارش حمیدرضا ارفع رفیعی دبیر انجمن علمی دانشجویان معارف اسلامی و مدیریت از آقایان مهدی مشفق قائم مقام معاون دانشجویی و فرهنگی، اکبر عرفانی‌فر مدیرکل دانشجویی و فرهنگی و محمدجواد سعادتجو مدیر اداره امور فرهنگی طی نامه‌ای به شرح ذیل تقدیر و تشکر کرد.

 

در متن این نامه آمده است:

در این مدت که توفیق داشتیم و با شما بزرگواران ارتباط داشتیم تداعی‌کننده این مسئله برایمان در مدیریت اسلامی بود که  مدیران نظام اسلامی نباید به شعار اکتفا کنند و بایستی با تلاش و کوشش خداپسندانه و مخلصانه، تصویر حقیقی شعارهایشان را نشان دهند. لذا در این دوره از فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی  و با توجه به تجربۀ بی‌مهری‌ها و کم‌لطفی‌ها در معاونت پژوهشی دانشگاه بر خود لازم دانستیم که از مجاهدت‌ها، حمایت‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و همکاری‌های دلسوزانه شما بزرگواران و هم‌چنین کارشناسان سابق و فعلی انجمن‌های علمی دانشجویی- آقایان احمدرضا رفیعی و سید حامد حسینی- کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

از درگاه خداوند متعال برای همه شما بزرگواران آرزوی سلامتی، موفقیت و خدمت روزافزون به دانشجویان ولایی دانشگاه امام صادق علیه اسلام را خواهانیم.