شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۹:۴۴
به همراه بازدید از مکان استقرار جدید؛
سلسله جلسات دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد

سلسله جلسات دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با حضور دبیران و اعضای فعال و همچنین مسئولین معاونت دانشجویی و فرهنگی در هفته گذشته برگزار شد.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ سلسله جلسات دبیران انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با حضور دبیران و اعضای فعال و همچنین مسئولین معاونت دانشجویی و فرهنگی در هفته گذشته برگزار شد.

 

 

 

در این جلسات که از روز شنبه ۳۱ تیر الی ۵ شهریورماه با حضور دبیران محترم انجمن‌های علمی دانشجویی و اعضای فعال انجمن‌ها برگزار گردید، برنامه‌های مهمی در دستور کار بررسی قرار گرفتند که عبارتند از:

  • جلسات سیاست گذاری‌های کلان انجمن‌های علمی
  • برنامه ریزی‌های بلند مدت ناظر به ارتقاء جایگاه انجمن‌های علمی در سطح دانشگاه

شایان ذکر است در این سلسله جلسات در رابطه با انتخابات شورای دبیران انجمن‌ها، اختصاص مکان جدید، مباحث مربوط به اساس نامه داخلی و سایت اختصاصی انجمن‌ها بحث و تبادل نظر و تصمیم‌گیری شد.

 

 

در حاشیه برگزاری این جلسات، اساتید و مسئولین بخش‌ها و دانشکده‌ها و مسئولین معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق(ع) از مکان جدید انجمن‌های علمی دانشجویی بازدید کردند.

گفتنی است در راستای هویت بخشی و فعالیت‌های توسعه‌ای انجمن‌های علمی دانشجویی، اخیرا مکان انجمن‌ها به بلوک سه اداری انتقال یافته است.