یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۷:۲۱
تا پايان بهمن ماه 92 ادامه دارد؛
ثبت نام در دانشگاه امام صادق(ع) آغاز شد

ثبت نام دانشگاه امام صادق (علیه السلام) همزمان با ثبت‌نام آزمون سراسری ۹۳ آغاز و تا پایان بهمن ماه ۹۲ ادامه دارد.

به گزارش خبرنامه صادق، به نقل ازاداره گزینش ؛ ثبت نام دانشگاه امام صادق (علیه السلام) همزمان با ثبت‌نام آزمون سراسری ۹۳ آغاز و تا پایان بهمن ماه ۹۲ ادامه دارد.

ثبت نام فقط از طریق سایت دانشگاه امام صادق(ع) صورت می گیرد و علاقه مندان می توانند پس از مطالعه شرایط و ضوابط اختصاصی در دانشگاه از اینجا اقدام به ثبت نام نمایند.

 

شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)

دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، بر اساس اهداف متعالی خود و با امتیاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای سال تحصیلی ۹۴-۹۳ در دوره‌های کارشناسی ارشد پیوسته ویژه برادران و کارشناسی ویژه خواهران دانشجو می‌پذیرد. کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در دانشگاه امام صادق (علیه السلام) در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط ذیل، باید پس از ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ و علامت زدن بند ۴۸ در کاربرگ ثبت‌نام آزمون سراسری، با مراجعه به پایگاه اینترنتی این دانشگاه به نشانی www.isu.ac.ir (بخش گزینش و پذیرش دانشجو) کاربرگ ثبت‌نام اینترنتی این دانشگاه را تکمیل نمایند و عدم تکمیل این کاربرگ، نشانه انصراف از ثبت‌نام قطعی در دانشگاه امام صادق (علیه السلام) تلقی می‌گردد. رشته‌های تحصیلی این دانشگاه و شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در آنها از این قرار است:

123

ج ) شرایط داوطلبان:

کلیه داوطلبان شرکت در آزمون سال تحصیلی (۹۴ ـ ۹۳) دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، می‌بایست علاوه بر شرایط عمومی آزمون سراسری، دارای شرایط اختصاصی زیر باشند:

۱٫       تدین به دین مبین اسلام و مذهب جعفری

۲٫       التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه

۳٫       متولد سال ۱۳۷۱ و بعد از آن؛ انجام خدمت سربازی یا تحصیل در حوزه علمیه و مانند آن تاثیری در شرط سنی ندارد.

۴٫       داشتن سلامت جسمانی متناسب با دوره تحصیلی

۵٫       داوطلبان رشته‌های دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) تنها از بین شرکت‌کنندگان در آزمون سراسری از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی با ضرائب خاص مربوط به این دانشگاه (زبان و ادبیات فارسی با ضریب (۴)، معارف اسلامی با ضریب(۴)، زبان عربی با ضریب(۴)، زبان خارجی با ضریب(۲)) انتخاب می‌گردند و دروس دیگر گروه‌های آزمایشی با همان ضرایب آزمون سراسری محاسبه می‌گردند.

د ) نحوه و مهلت ثبت‌نام:

۱٫       داوطلبان پس از ثبت‌نام در آزمون سراسری و علامتگذاری بند ۴۸ در تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۳، با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه به نشانی www.isu.ac.ir (بخش گزینش و پذیرش دانشجو)، نسبت به تکمیل ثبت‌نام اختصاصی دانشگاه اقدام می‌نمایند.

۲٫       داوطلبان می‌توانند به دو روش پرداخت الکترونیکی و یا واریز فیش بانکی، اقدام به ثبت‌نام نمایند. بدین منظور داوطلبان، ابتدا مبلغ ۰۰۰/۸۰ ریال (معادل هشت هزار تومان) را به عنوان هزینه ثبت‌نام در دانشگاه پرداخت می‌نمایند. پرداخت هزینه ثبت‌نام به دو صورت زیر امکان‌پذیر است:

·        پرداخت الکترونیکی از درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد از طریق همه انواع کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب

·        پرداخت حضوری به حساب جاری شماره ۰۱۰۱۵۳۰۰۸۵۰۰۵ نزد بانک ملی ایران، شعبه مهرگان تهران، متعلق به دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) و حفظ اصل فیش بانکی

۳٫       پس از این مرحله داوطلبان می‌بایست اطلاعات زیر را از طریق تکمیل «کاربرگ ثبت‌نام» در پایگاه اینترنتی دانشگاه در اختیار دانشگاه قرار دهند:

·        شماره پرونده آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ (عدم ثبت صحیح شماره پرونده به منزله عدم ثبت‌نام تلقی خواهد شد)

·        شماره فیش بانکی، تاریخ پرداخت آن و کد شعبه دریافت کننده وجه (در صورتی که پرداخت به شکل بانکی و غیراینترنتی بوده است)

·        اطلاعات شناسنامه‌ای (شماره ملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد و …)

·        اطلاعات تحصیلی (معدل‌‌کل دیپلم، معدل نهایی کتبی سال سوم دبیرستان، کد دبیرستان و مرکز پیش‌دانشگاهی محل تحصیل و …)

·        نشانی و کدپستی محل سکونت، شماره تلفن و …

۴٫       مهلت ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام این دانشگاه، تا تاریخ ۳۰  بهمن ماه ۱۳۹۲ می‌باشد.

۵٫       پس از ثبت کامل اطلاعات در سامانه، داوطلب رمز ورود و کد رهگیری از سامانه دریافت می‌نماید؛ چنانچه داوطلبی رمز ورود و کد رهگیری دریافت نکند، مراحل ثبت‌نام الکترونیکی وی به صورت کامل انجام نشده است و باید مجددا ثبت‌نام نماید.

۶٫       در صورتی که به هر دلیل داوطلبی نتواند از روش اینترنتی برای ثبت‌نام استفاده کند، می‌تواند با پرینت گرفتن «کاربرگ ثبت‌نام» از پایگاه اینترنتی دانشگاه، اطلاعات خود را به صورت دستی در این کاربرگ ثبت کرده و به نشانی دانشگاه ارسال نماید.

هـ ) نحوه آزمون شفاهی، انتخاب رشته و اعلام نتایج:

۱٫       پس از ثبت‌نام داوطلبان در آزمون سراسری و سپس در سامانه ثبت‌نام دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)، از واجدین شرایط علمی برای شرکت در آزمون شفاهی دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله صلاحیت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین معیارهای علمی پذیرش که به صورت جدی در مرحله آزمون شفاهی مورد بررسی قرار می‌گیرند، عبارتند از معدل کتبی سال سوم دبیرستان و نمره کل آزمون سراسری. بدیهی است بالاتر بودن این دو عامل به معنای کسب امتیاز بیشتر در صلاحیت‌های علمی داوطلب می‌باشد که قدرت رقابت وی با دیگر داوطلبان را افزایش می‌دهد.

تعیین و انتخاب رشته تحصیلی داوطلبان در مرحله آزمون شفاهی صورت می گیرد. لذا در مرحله ثبت‌نام، نیازی به انتخاب رشته و گرایش وجود ندارد. همچنین ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه محدودیتی برای داوطلب در انتخاب رشته‌های آزمون سراسری ایجاد نمی‌کند و در صورت پذیرش در این دانشگاه، رشته قبولی داوطلب در آزمون سراسری نیز پا برجا بوده و داوطلب می‌تواند از میان آن دو، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نماید لذا لازم نیست در هنگام انتخاب رشته، رشته‌های این دانشگاه در میان اولویت‌های صدگانه آزمون سراسری، درج شود. توضیحات بیشتر در مورد رشته‌ها در ویژه نامه پیام صادق و پایگاه اینترنتی دانشگاه موجود می‌باشد.
نتایج نهایی پس از برگزاری آزمون شفاهی و سایر مراحل گزینش، مطابق با ضوابط دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) تعیین می‌شود و نتایج پردیس برادران از طریق پایگاه اینترنتی آن به نشانی www.isu.ac.ir و نتایج پردیس خواهران از طریق پایگاه اینترنتی آن به نشانیwww.isuw.ac.ir  اعلام خواهد شد.

و) اطلاعات و تذکرات لازم:

۱٫       دوره آموزشی کارشناسی‌ارشد پیوسته ویژه برادران به تناسب رشته تحصیلی حدود ۷ سال و دوره آموزشی کارشناسی خواهران حدود ۵/۴ سال و به صورت تمام وقت روزانه می‌باشد.

۲٫       واحدهای کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) در دوره کارشناسی ارشد پیوسته برادران به دانشجویانی ارائه خواهد شد که حداقل معدل لازم را در دروس کارشناسی کسب نموده باشند یا از عهده امتحان جامع داخلی که از بعضی دروس کارشناسی صورت می‌گیرد، برآیند.

۳٫       با توجه به اینکه رشته‌های تحصیلی دانشگاه ماهیتاً تلفیقی است، لذا ضرورتاً تعداد زیادی از دروس حوزوی و علوم اسلامی همراه با دروس دانشگاهی و زبان‌های عربی و انگلیسی (یا فرانسه) در سطح مکالمه کامل و فهم متون به دانشجویان ارائه می‌شود.

۴٫       تشکیل گرایش‌های اعلام شده در صورتی ممکن خواهد بود که تعداد دانشجویان واجد شرایط هر گرایش، با توجه به ضوابط دانشگاه به حد نصاب لازم برسد.

۵٫       در پردیس برادران و خواهران بر اساس ضوابط، به دانشجویان واجد شرایط خوابگاه‌ تعلق می‌گیرد.

۶٫       دانشجویان می‌بایست در طول تحصیل ضوابط این دانشگاه را رعایت نمایند و متعهد گردند نیمی از دوران تحصیل خود را در صورت نیاز دانشگاه خدمت نمایند. بدیهی ‌است درصورت انصراف،‌ اخراج یا انتقال، دانشجو ملزم به پرداخت هزینه‌های آموزشی طول تحصیل خود، به دانشگاه‌ خواهد‌ بود و به این منظور در هنگام ثبت‌نام باید تعهد رسمی یاد شده با ذکر هزینه دوره تحصیل به دانشگاه سپرده شود.

۷٫        جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با دانشگاه و رشته‌های آن، برای کلیه داوطلبانی که ثبت‌نام نموده‌اند نشریه پیام صادق، از طریق پست ارسال می‌شود. البته عدم دریافت این نشریه به منزله نقص در ثبت‌نام نیست و ثبت‌نام داوطلبانی که رمز عبور و کد رهگیری از سامانه ثبت‌نام دریافت نموده‌اند، قطعی می‌باشد.

۸٫        سؤالات داوطلبان از طریق قسمت «ارتباط با دانشگاه» در پایگاه اینترنتی گزینش پاسخ داده می‌شود. تلفن‌ گویای پردیس برادران        ۱-۸۸۵۷۶۰۳۰ و تلفن تماس با پردیس خواهران ۶-۲۲۱۳۱۸۷۵ می‌باشد. همچنین نشانی پستی گزینش دانشگاه به شرح زیر است:

پردیس برادران: تهران- صندوق پستی ۱۵۹/۱۴۶۵۵- بزرگراه شهید چمران – پل مدیریت – دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) گزینش برادران – شماره نمابر (فاکس): ۸۸۵۷۶۰۳۰-۰۲۱

پردیس خواهران: تهران – صندوق پستی ۱۱۱/۱۴۶۵۵ – شهرک قدس – بلوار شهید فرحزادی – خیابان شهید طاهرخانی- دانشگاه ‌امام‌صادق (علیه‌السلام) گزینش خواهران – شماره نمابر (فاکس): ۲۲۰۶۵۴۳۷-۰۲۱

نظرات
 1. hossein safayi
  ۱۸ دی ۱۳۹۲

  به نام خدا سلام با عرض خسته نباشید امیدوارم در این دانشگاه قبول شوم وخیلی دانشگاه معتبری است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kamali
   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

   سلام. جرا صفحه ی مربوط ب ثبت نام باز نمیشه؟؟؟
   لطفا کمک کنید………………………………………

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • kamali
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

    هنوز داره بررسی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مهتاب ملکی
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

  با سلام ببخشید مهلت ثبت نام تمدید نمیشه؟.سایت اصلا باز نمیشه؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. مهران
  ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید اگر میشه لطفا تاریخ ثبت نام.رو تا اخر اردیبهشت تمدید کنید من تا الان نتونستم ثبت نام کنم والان میخوام ثبت نام کنم نمیشه جون مهلتش تموم شده خواهش میکنم تا اخر اردیبهشت تمدید کنید با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. علیرضا
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام خواهش میکنم مهلت رو تمدید کنید من تازه با این دانشگاه اشنا شدم و میخوام ثبت نام کنم نمیشه تقاضا دارم و خواهشمندم مهلت رو تمدید کنید ممنون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. پیمان نقی پور
  ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با عرض سلام…من از دوران راهنمایی علاقه زیادی به ثبت نام در این دانشگاه را داشتم.ولی با این حال خبری از ثبت نام در سایت نداشته و فقط در دفترچه ثبت نام ازمون ۹۳ قسمت دانشگاه امامئ صادق را علامت زدم…خواهشازمان ثبت نام را تمدید کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. افسانه
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام من هم فکر کردم بعد از کنکور۹۳ باید ثبت نام کنم خواهش میکنم تمدید کنید خواهش میکنم………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ...
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام بنده پسر آقای … هستم. بابام منو خیلی تشویق کرده که وارد دانشگاه بشم اما خودم هیچ علاقه ای ندارم. آخه بابام می گه اگه بیای دانشگاه می تونی راه صد ساله رو یک شبه طی کنی و به مدارج عالیه برسی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. alex
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  سلام. من الکس هستم.
  پدرم ایرانی و مادرم انگلیسیه
  الآن دانشگاه منچستر اقتصاد می خونم
  به نظر شما می تونم دانشگاه امام صادق ثبت نام کنم؟ صحبت های آقای پیغامی رو پیگیری می کنم
  خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مجیدی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

   سلام
   آخه مرد مومن میخای بیای اینجا چیکار کنی؟
   من کل فایلای صحبتای دکتر پیغامی رو برات میفرستم
   اینجا هیچ خبری نیس
   برو همون منچستر

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس
   ۱۷ دی ۱۳۹۳

   میخوای منجستررو ول کنی بیای اینجا چکارکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد
   ۲۱ دی ۱۳۹۳

   سلام الکس خوبی ؟
   خانواده خوبه ؟
   بیا منتظرتم
   قفربونت محمد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امیر
    ۲۹ دی ۱۳۹۳

    سلام اقای الکس
    دانشگاه امام صادق فوق العادس اگر میتونید حتما بیاد دانشگاه امام صادق درس بخونید.
    التماس دعا

    Thumb up 0 Thumb down 0

 9. هاشمی
  ۰۱ خرداد ۱۳۹۳

  به نظر من افرادی همچون الکس باید قبل از ورود به دانشگاه، حداقل یک دور دروس شهید مطهری رو بگذرونند و بعدش وارد بشن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. محمود
  ۰۳ خرداد ۱۳۹۳

  متولد ۱۳۷۱ و ” بعد از آن ” . یعنی ۷۰ و ۶۹ و ۶۸ و … یا برعکس ۷۲ و ۷۳ و ۷۴ و …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. اسدالهي
  ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

  سلام من دادم سایت ثبت نامم کردن ولی رمز عبور دریافت نکردم.به دفتر پاسخگویی زنگ زدم گفتند که ثبت نشدم حالا خواهش میکنم مهلت ثبت نام رو تمدید کنید.خیلی ها مثل من هستند که با این کار یکسال از زندگیشون هدر میره.خواهش میکنم یه کاری کنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. اسدالهي
  ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

  خواهش میکنم تمدیدش کنید آلان که فهمیدم ثبت نشدم،اعتماد به نفسم رو از دست دادم چون بخاطر ضریبها،روی عمومی هام برنامه ریزی کردم.رشتم تجربییه.خوااااااااااااااهش میکنم تمدیدش کنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. یا فاطمه
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

  با سلام لطفا در صورت امکان سال تحصیلی ۹۳-۹۴ ارشد رو هم برا خواهرا اضافه کنید چرا دانشگاه امام صادق انقد برا ی خواهران محدودیت داره حیفه انشالله که این کار مقدور باشه با سپاس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. زهرا
  ۲۰ تیر ۱۳۹۳

  چرا برخی قبل از آمدن نتا یج کنکور برای مصا حبه دعوت شدن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ادرکنی
  ۲۵ تیر ۱۳۹۳

  سلام خواهشا برای ارشد خواهران هم فکری کنید فقط به فکر برادران نباشید!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ادرکنی
  ۲۵ تیر ۱۳۹۳

  سلام چقدر خوب میشه از سال بعد ارشد رو هم برای خواهران در نظر بگیرید.با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. محدثه
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

  مامنطقه سه ایی ها گناهمون چیه که فقط بهمون میگن وقت انتخاب رشته ی کنکور ۹۳ امام صادقم میشه انتخاب کرد حالا ما چیکار کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مهناز
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

  خواهش میکنم یه کمکی بکنید مامنطقه سه ایی ها باید چی کار کنیم من تمام امیدم به این بود که بیام این دانشگاه ولی حالا باید یک سال دیگه هم خونه نشین بشم. خوووااااااههههش میکنم مهلت ثبت نام رو یه بار دیگه تمدید کنید تو رو خخدا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. نسترن
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  سلام.برای مصاحبه چه سوالایی میپرسن؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. نسترن
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳

  تو رو خدا سریع جواب بدید.چون فردا باید برم برای مصاحبه….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. مسعود
  ۰۵ مهر ۱۳۹۳

  سلام برای رشته های فنی یا کارو دانش نیست…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. پوریا
  ۲۴ مهر ۱۳۹۳

  با سلام .میخواستم بدونم ایا دانشگاه ورودی بهمن برای داوطلبان ۹۳ دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. مهدی افتخاری
  ۲۹ مهر ۱۳۹۳

  سلام
  مدرک کاردانی فنی و حرفه ای (رشته کامپیوتر) دارم . چطور می تونم ثبت نام کنم؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. شاهوردی
  ۱۴ آبان ۱۳۹۳

  سلام خدمت شما

  اگر ممکن است ثبت نام ورودی های سال ۹۴ را از ۱۳۷۰ به بعد کنید تامن هم بتوانم شرکت کنم بنده دانشگاه پزشکی تازه فارغ التحصیل شده ام در رشته بیهوشی اگه ممکن است فکری برای شرکت این علاقه مند نیز بکنید بنده دوست دارم در نهج البلاغه ادامه تحصیل بدهم اگر میشود برای خواهران در این رشته ارشد قرار دهید

  اللهم عجل لولیک الفرجبه حق زینب کبری س

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. mahdi
  ۲۶ آذر ۱۳۹۳

  سلام.زمان اغاز ثبت نام دانشگاه برای کنکور ۹۴ از کی شروع میشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. mahdi
  ۲۶ آذر ۱۳۹۳

  دوستان عزیز هر چی رشته است که بازار کار داره واسه شما خواهر ها است. بقیه رشته هاهم که ببخشید اینطوری میگم الافیه واسه ما پسرا.حداقل این یه دانشگاه رو فاکتور بگیرید خواهشا.ممنون.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. ناشناس
  ۱۰ دی ۱۳۹۳

  سلام میخواستم ببینم کدام رشته ثبت نام میکنین محمد از شهرستان باخرز

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. امام صادقی
  ۱۱ دی ۱۳۹۳

  سلام بر تمامی دوستانی که علاقه مندن که به دانشگاه امام صادق بیان من دانشجوی کد ۹۲ هستم به والله اینجا با اون چیزی که فکر می کردین از زمین تا آسمون فرق داره بهتون پیشنهاد می کنم که تلاش خود را برای قبولی در دانشگاه های دیگه انجام بدین اگه نشد اونوقت بیاین اینجا.
  من حاضرم به صورت تلفنی یا ایمیلی دوستان را راهنمایی کنم
  التماس دعا
  خبرنامه اگه واقعا انصاف دارین این متن رو انتشار بدین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. Mostafa
  ۱۳ دی ۱۳۹۳

  خیلی دانشگاهه خوبیه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. دانشجو
  ۱۳ دی ۱۳۹۳

  با سلام.
  به نظر من این دانشگاه عالیه.
  من یکی از بهترین رشته های دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم ولی دانشگاه امام صادق رو انتخاب کردم.خدا رو شکر هم از انتخابم راضیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. مهدی
  ۲۲ دی ۱۳۹۳

  به نام خدا من قبل از ثبت نام ازمون سراسری میخوام در ئانشگاه امام صادق صادق ثبت نام کنم اما شماره پرونده میخواد باید چیکار کنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. فا
  ۲۵ دی ۱۳۹۳

  سلام من ثبت نام کردم میخاستم بدونم مصاحبه اش دقیقاکی هست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. فا
  ۲۵ دی ۱۳۹۳

  سلام من ثبت نام کردم وخیلی خوشحالم امیدوارم ک قبول بشم ان شاا…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. سجاد
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۳

  من طلبه هستم شرط سنی من نمیخوره لطفا تجدید نظر بفرماید ما چند ونفر هستیم ک أین مشکل رو داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. امینی
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۳

  چرا باز نمیکنه سایت///؟؟؟
  تورو خدا تمدید کنید…….
  من بدبخت میشم اگه قبول نشم .
  دعا کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. ناشناس
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۳

  ما که امام صادقی نبودیم
  ولی نمی دونم خون برادرا از خواهرا رنگین تره که برای آقایون فوق لیسانس پیوسته دارند و برای خانم ها لیسانس؟!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. سید محمد رضا خراسانی
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۳

  سلام با درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و درود بر مقام عظما رهبری چرا قسمت ویرایش اطلاعات فردی فعال نیست.
  با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. سید محمد رضا خراسانی
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۳

  سلام چرا سایت برای ویرایش فعال نیست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. ناشناس
  ۰۱ اسفند ۱۳۹۳

  سلام..خسته نباشید..میخواستم بپرسم مهلت ثبت نام تمدید نمیشه؟ من موفق به ثبت نام نشدم تا دیروز..اما گزینه ی دانشگاه امام صادق را در ثبت نام کنکور زدم..ممنون میشوم راهنمایی کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. ناشناس
  ۰۲ اسفند ۱۳۹۳

  سلام.عنوان رشته من اشتباه وارد شده و هر کاری میکنم تصحیح نمیشه.خواهشا بگید چطور باید اصلاحش کنم.با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. امام صادقی
  ۰۴ اسفند ۱۳۹۳

  سلام به کنکوری های ۹۴

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. میلاد
  ۰۵ اسفند ۱۳۹۳

  سلام دوستان. من قبل از واریز هزینه ثبت نام کد رهگیری دریافت کردم و الان دیگه نمیتونم هزینه ثبت نام را واریز کنم یعنی قسمت پرداخت هزینه فعال نیست میترسم مشکلی پیش بیاد راهنماییم کنید.ممنون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. ناشناس
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۳

  توروخدابه جون هرکی که دوستش دارید مهلت ثبت نام روتمدیدکنیدیه مشکلی برامبیش اومد که موفق به ثبت نام نشدم همینطورخیلی ازبچه های دیگه.توروخداکمکمون کنین…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. هانیه
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

  سلام شمارو به خدا یکی بگه برای قبولی تو دانشگاه امام صادق(ع) تا چه رتبه ای تو کنکور سراسری باید اورد تا تاتو این دانشگاه قبول شد؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. حسین
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

  سلام
  من برای گزینش دانشگاه امام صادق(ع) ثبت نام کردم.اما بعدا فهمیدم که کد و نام مرکز پیش دانشگاهی رو اشتباه وارد کردم.حالا باید چیکار کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟چطوری ویرایشش کنم؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. افسانه
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۳

  با سلام، بنده توی ثبتنام با مشکل درج معدل مواجه شدم به همین خاطر از نوشتن معدل امتناع کردم ودر انتها دکمه ثبت نهایی را زدم اما پرینت تایید انجام نشد، باتوجه به اینکه امروز اخرین مهلت ثبتنام است، لطفا راهنمایی کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • خبرنامه صادق
   ۲۰ اسفند ۱۳۹۳

   کلیه متقاضیانی که در ثبت نام دچار مشکل شده اند می توانند برای گزارش و بررسی مشکل خود با وبسایت گزینش دانشگاه ارتباط برقرار نمایند:
   http://gzn.isu.ac.ir/

   گفتنی است همانطور که در بخش درباره ما آمده است؛ پایگاه خبری تحلیلی خبرنامه صادق هیچگونه ارتباط سازمانی با دانشگاه امام صادق(ع) ندارد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 47. نا شناس
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

  من شنیدم دانشگاه امام صادق به دانشجوهاش حقوق میده راسته یانه؟اگه میدن چقدی هست ارزش داره؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمدی
   ۰۸ تیر ۱۳۹۴

   آره حقوق میده
   ماهی ۵ میلیون دلار
   آخه مومن!
   اینجا پول غذا رو هم از ما می گیرن
   مقطع دکتری هم که باید ۶۵ میلیون تومان پول بدی
   حقوق!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 48. نا شناس
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

  سلام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. فاطمه
  ۰۵ فروردین ۱۳۹۴

  من عاشق این دانشگاهم ان شاالله سال۹۵قبول میشم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. ناشناس
  ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

  سلام توروخداتمدیدکنید من فکرمیکردم فقط تودفترچه ثبت نام کنیم کافیه متاسفانه تومازندران اطلاع رسانی خیلی کمه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. ناشناس
  ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

  سلام برای قبولی دراین دانشگاه تا چه رتبه ای مناسبه؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. زهرا
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۴

  باسلام من کنکور دارم وعمومیام خیلی عالیه ولی واقعارشته های خواهران خیلی کم ومحدوده این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا علوم سیاسی نداره؟؟؟؟؟؟چراکارشناسی ارشد ش دوتا رشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعاکه خوب پیگیرشین بیارین مگه ماخانم ها چیمون از آقایون کمتره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. مهدی
  ۳۱ تیر ۱۳۹۴

  سلام خانم ها ازآقایون چیزی کم ندارند ولی به این هم فکر کنیدکه آقایون باید تحصیلات وبعدش کار داشته باشند ولی برای خانم ها الزامی نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نوروزی
   ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

   کی گفته برای خانمها لازم نیس ؟؟؟؟!!!!!!
   ینی خانمها باید تا آخر عمرشون زیر بار منت آقایون باشن ؟؟؟!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 54. یه امام صادقی
  ۳۱ تیر ۱۳۹۴

  با سلام
  خواهشا جوگیر نشید و درس حسابی در مورد رشته مورد نظرتون و فضای دانشگاه مشورت کنین
  اینجا خوبه اما برای اهلش فقط زمینه رو فراهم میکنه اما انتظار اینکه ازش یه شهید چمران توی علوم انسانی بیرون بیادو نداشته باشین اینجا هم بیاین باید خودتون زحمت بکشین تازه خیلی بیشتر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمدیان
   ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

   آخه دوست امام صادقی کد چندی؟
   هنوز نمیدونی که شهید چمران تو علوم مهندسی و فیزیک درس خونده بودن؟
   شما خیلی جو گیر نشو نه اون بنده خدا
   بعد از چند سال درس خوندن هنوز نمیدونید که شهید چمران ربطی به علوم انسانی نداره؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • یه امام صادقی
    ۱۶ مرداد ۱۳۹۴

    منظورش این نیست که شهید چمران توی علوم انسانی درس خونده منظورش اینه یکی مثل شهید چمران اما توی علوم انسانی
    فکر کنم دیده باشی که میگن مثلا عمار زمان، خب شما برگرد بگو عمار که برای زمان امیرالمومنین بوده یا اصلا توی ایران نبوده و….

    Thumb up 0 Thumb down 0

 55. mary
  ۰۲ مرداد ۱۳۹۴

  سلام پس کی نتایج قبولی اعلام میشه؟ چرا همش میزنه در دست بررسی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یه شیعه
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

   سلام. امیدوارم تمامی محصلان علم باعملشان الگوی افرادجاهل باشند.من نمیدونم چراصفحه ثبتنام بسته شده میشه خواهش کنم علت رو به شماره گوشیم ارسال کنید.البته اگه قبول میشم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • زهرا
   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

   سلام آره منم دقیقا سوالم همینه تو اینترنت دیدم نوشته بود تا پایان مرداد۹۴ اگه تماس یا پیامی از طرف دانشگاه نداشتید یعنی رد صلاحیت شدید.من که هنوز منتظرم خدا به دادمون برسه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 56. مهرداد
  ۰۳ مرداد ۱۳۹۴

  سلام من مثل همه ی دوستام ثبت نام کردم رتبه ی کنکورم ۱۵۰۰۰ شده چرا به دوستام زنگ زدید اما من نه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. سروش
  ۰۶ مرداد ۱۳۹۴

  چرا تاریخ درست اعلام برندگان وروز دقیق مصاحبه اعلام نمی شود سرگشته کنکور ۹۴

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. الکسیس تگزاس
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  سلام
  آیا افرادی که تابعیت خارجی هم دارند می توانند برای دانشگاه ثبت نام کنند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 59. یه منتظر
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام من رتبم ۵۰۰۰شده هنوز بهم زنگ نزدیدیعنی قبول نشدم یاهنوز امیدوارباشم؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. محمد سجادی از کرمان
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

  سلام شماره نمابر فاکس دریافت نمیکند /۰۲۱۸۸۵۷۶۰۳۰

  Thumb up 0 Thumb down 0

 61. یه شیعه
  ۰۵ شهریور ۱۳۹۴

  باسلام.من به عنوان یک دختر مسلمان به دنبال دانشگاهی میگشتم که کمکمکنه دینم را حفظ وایمان وعلمم را بالا برد … وعضو یک خانواده روحانی هستم مشتاقانه منتظر جواب هستم حالا فرقی نمیکندجواب چی باشه،فقط میخوام ازسرگردونی دربیایم،اجرتان با اباعبدالله لطفا حداقل جواب این متن رابدهید،باکمال تشکر.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • خبرنامه صادق
   ۰۷ شهریور ۱۳۹۴

   برای اطلاع از شرایط ثبت نام می توانید به وبسایت گزینش دانشگاه و سایت اطلاع رسانی پردیس خواهران مراجعه نمایید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 62. رسول
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام میشه شرایط ثبت نام برای طلاب رو بدونم .لطفاا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امام صادقی
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

   اگه برای دوره دکتری منظورتونه بله امکانش هست و به سایت دانشگاه قسمت تحصیلات تکمیلی مراجعه کنید یا با دانشگاه تماس بگیرین و با مسئول تحصیلات تکمیلی صحبت کنین راهنماییتون میکنن
   اما
   اگه منظورتون از اول هست باید ببینید شرایط سنیشو دارید یا نه به علاوه باید کنکور سازمان سنجشو بدید و بقیه مراحل…. برای شرایط هم برید سایت اصلی دانشگاه قسمت گزینش
   سایت دانشگاهم میدونین که http://www.isu.ac.ir

   Thumb up 0 Thumb down 0

 63. زهرا
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

  توروخدا زمان دقیق اعلام نتایج نهایی رو اعلام کنین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 64. آرین
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

  سریعتر نتایج اعلام کنین تکلیفمون روشن شه. حداقل بگین کی اعلام میکنین.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. مهدی
  ۱۸ آبان ۱۳۹۴

  من پشت کنکورم میخواستم بدونم رتبه قابل قبول برای این دانشگاه چنده و ایا شرط معدل هم داه این دانشگاه یا نه؟لطفا با جواب دادن به این سوال خیلی هارو از گمراهی دربیارین تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. بنده ی خدا
  ۱۵ آذر ۱۳۹۴

  سلام
  بنده یه جایی در مورد شرط معدل خوندم زده بود ۱۸ به بالا..اما معدل من ۱۷ به بالاست!
  یعنی اصلا امید نداشته باشم دیگه؟خیلی دلم میخواد حوزه یا دانشگاه امام صادق درس بخونم.قبلا حوزه شهر ری قبول شدم ولی نتونستم برم.یعنی به خاطر معدلم اینجا نمیتونم حتی برای مصاحبه هم بیام؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 67. ناشناس
  ۰۸ بهمن ۱۳۹۴

  سلام
  این دانشگاه که ظاهرا مال طلبه هستش پس چرابه من گفتن دانشگاه امام صادق مال افسری هست؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. شهرزاد
  ۰۹ بهمن ۱۳۹۴

  سلام این دانشگاه برای چه مقطع هایی هست؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 69. سمانه
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

  سلام این انصاف نیس چرا مثلا برا برادران کارشناسی ارشدپیوسته هس ولی خواهران کارشناسی؟!!!!! بخدا انصاف نیس

  Thumb up 0 Thumb down 0

 70. مائده فروتن
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  من اطلاعاتمو درست وارد کردم هزینه هامم وارد کردم و رمز عبور و کد رهگیری به من داد ولی از طرف دانشگاه برام پیامی نیامده .بعدشم میخوام معدلمم تغیر بدم چیکار کنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 71. امیرحسین
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید ثبت نام دانشگاه چه شرایطی داره؟
  کی شروع میشه؟
  هزینش چقدره؟
  لطفا زودتر پاسخ بدید!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 72. پیمان محمودی نیا
  ۰۹ اسفند ۱۳۹۴

  با سلام.
  به امید موفقیت در کنکور سراسری و قبولی در دانشگاه مورد علاقه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 73. فاطمه
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

  باسلام. من متولد سال ۷۶ هستم. مهلت ثبت نام من در دانشگاه تا چه سالی ست؟

  شهریه دانشگاه به چه صورت هست؟

  اگر ممکنه پاسخ بدید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 74. نگار
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۵

  ممنون از سایت خوبتون تروخدا دعا کنین قبول بشم خیلی دانشگاه امام صادقو دوس دارم التماس دعا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 75. علی
  ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام ضمن عرض سلام و خسته نباشید
  افرادی که مدرک لیسانس را گرفته چگونه می توانند برای کارشناسی ارشد در این دانشگاه شرکت کنند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 76. امیر
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام.سالی که کنکور دادم (۱۳۹۰) از دانشگاه امام صادق زنگ زدن ولی به دلایلی نتونستم برم برای مصاحبه. الان مدرک لیسانس دارم(مهندسی).سوال اینکه شرایطی وجود داره برای وارد شدن به این دانشگاه برای لیسانس دار ها؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 77. آراس
  ۳۱ تیر ۱۳۹۵

  سلام ببخشید من هنگام ثبت نام کنکور گزینش دانشگاه امام صادق رو مردم هنوز میتونم ثبت نام کنم هنگام انتخاب رشته

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اراس
   ۰۶ مرداد ۱۳۹۵

   سلام من هنگام ثبت نام کنکور گزینش امام صادق علیه سلام رو نزدم الان باید چیکار کنم خیلی ارزو دارم تو این دانشگاه ثبت نام کنم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 78. عاطفه نجفی
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشید من اعلام علاقه مندی در این دانشگاه,کردم و در,سایت خود دانشگاه هم ثبت,نام کردم,پس,چرا برای مصاحبه زنگ نزدید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قانع
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

   سلام لیست افراد اعلام شده شنبه به دست دانشگاه خواهد رسید طبق سازمان سنجش

   Thumb up 0 Thumb down 0

 79. نوروزی
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

  سلام من در این دانشگا ثبت نام کردم. رمز عبور هم دارم. برای وارد شدن ب سایت باید چیکا کنم ؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 80. الهه
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

  با سلام و عرض ادب…
  من دانش آموز رشته علوم و معارف اسلامی شهید مطهری هستم رتبه ی کنکورم۲۱۸۳شده است و عضو فعال بسیج میباشم و مقامات کشوری زیادی را کسب کرده ام و آرزوی ورود به این دانشگاه و شاگردی در این دانشگاه گرامی را دارم معدل کتبی۱۶٫۴ومعدل کل۱۷٫۷۸میباشد آیا شانس قبولی در رشته حقوق ویا فقهوحقوق در این دانشگاه را دارم؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 81. محمدمتین جمالی
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

  سلام من از شهرضا هستم راستش من از سال دوم دبیرستان در رشته ی معارف خودم رو به آب وآتش زدم از تفریحاتم زدم بی خوابی کشیدم فقط به خطر قبولی دراین دانشگاه اما سال سوم دبیر ستان در امتحانات نهایی خردادماه به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومد موفق به معدل بالا برای این دانشگاه نشدم معدلم۱۶/۱۳۰معدل کل ۱۷/۹۵ الان خیلی ناراحتم کاش حال منو درک میگردید من عاشق این دانشگاه هستم تورو خدا یه تجدید نظری بکنین منو لایق بدونین تادر این دانشگاه درس بخونم از شما متشکرم فقط تورو خدا جوابمو بدین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 82. نسترن کریمی
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۵

  سلام من برا دانشگاه ثبت نام کردم پس چرا برای مصاحبه تماس نگرفتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 83. غلامی
  ۰۹ بهمن ۱۳۹۵

  سلتم خسته نباشید من تو ثبت نام اینترنتی کد پیش دانشگاهیم رو اشتباه وارد کردم میشه لطف کنید بگید باید چیکار کنم همه ب اطلاعاتم تایید شد و نام کاربری و کد رهگیری و رمز عبور هم بهم داد پبام تایید هم برام رو مبایلم امدممنون میشم پاسخ بدید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 84. غلامی
  ۰۹ بهمن ۱۳۹۵

  سلام خسته نباشید من تو ثبت نام اینترنتی کد پیش دانشگاهیم رو اشتباه وارد کردم میشه لطف کنید بگید باید چیکار کنم همه ب اطلاعاتم تایید شد و نام کاربری و کد رهگیری و رمز عبور هم بهم داد پبام تایید هم برام رو مبایلم امدممنون میشم پاسخ بدید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 85. مهران
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۵

  سلام.من ثبت نام کردم اما دعوت به مصاحبه نشدم.لطفا کمکم کنید…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 86. فاطمه صاحبی
  ۰۵ مهر ۱۳۹۶

  باعرض سلام خسته نباشید ببخشید من درحال حاضر درحال تحصیل رشته ریاضی دانشگاه اراک هستم ترم ۳ اگرمن لیسانس بگیرم میتوانم به دانشگاه امام صادق بیام با دادن کنکور مجدد واگر شما نظری دارین بگین که بهتره الان انصراف بدم یا نه لیسانس بگیرم بعد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • م.ا.ا.م
   ۱۴ مهر ۱۳۹۶

   پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق صرفا از طریق کنکور سراسری کارشناسی و دکتری و با طی مراحل گزینش و آزمون شفاهی و تحقیقات است.

   Thumb up 0 Thumb down 0