سه شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰
برای سومین سال متوالی دانشگاه امام صادق(ع) حائز رتبه برتر در پایان‌نامه های قرآنی شد

برای سومین سال متوالی دانشگاه امام صادق علیه السلام حائز رتبه برتر در پایان‌نامه های قرآنی شد، شانزدهمین دوره انتخاب پایان نامه‌ها و رساله‌های برتر قرآنی کشور در دو مقطع دکتری و کارشناسی ارشد برگزار گردید.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ شانزدهمین دوره انتخاب پایان نامه‌ها و رساله‌های برتر قرآنی کشور در دو مقطع دکتری و کارشناسی ارشد برگزار گردید. در این جشنواره حدود ۶۰۰ پایان نامه قرآنی از دانشگاه‌های سراسر کشور در دو مرحله توسط اساتید گرو‌های قرآن و حدیث مورد داوری قرار گرفت.پایان نامه جناب آقای حسین شجاعی واجنانی دانش آموخته کارشناسی ارشد دانشگاه امام صادق علیه السلام با موضوع «رهیافتی انتقادی در به کارگیری تاریخ در تفاسیر قرآن معاصر» در این جشنواره حائز رتبه دوم در مقطع کارشناسی ارشد گردید.

لازم به ذکر است که در چهاردهمین دوره این جشنواره، محمد جانی‌پور دانشجوی دکتری دانشگاه امام صادقعلیه السلام با ارائه رساله دکتری خود با موضوع«تحلیل اختلاف قرائات قرآن کریم در احادیث اهل بیت  (ع) » توانستند رتبه اول این جشنواره را کسب کنند.

هم چنین در سال ۱۳۹۵ پایان نامه آقای روح‌الله داوری دانشجوی دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با موضوع « پیوستگی شبکه‌ای سوره‌های قرآن کریم (مطالعه موردی سوره مبارکه ذاریات) » رتبه نخست این جشنواره را به خود اختصاص داد.