جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰
پیام تسلیت معاونت دانشجویی و فرهنگی به مناسبت شهادت دکتر احسان آقاجانی معمار

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در پیامی شهادت دکتر احسان آقاجانی معمار را تسلیت گفت.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در پیامی شهادت دکتر احسان آقاجانی معمار را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

حادثه تلخ و تکان‌دهنده حمله تروریستی به حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی و شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان روزه‌دار بار دیگر چهره پلید استکبار و تکفیری‌های منحوس را آشکار کرد.
در این میان شهادت دانش‌آموخته مجاهد، بسیجی، متعهد و اندیشمند دانشگاه شهید دکتر احسان آقاجانی معمار که در هنگام انجام فعالیت‌‌های علمی و کارشناسی به دست شقی‌ترین افراد به درجه رفیع شهادت نائل آمد، غم سترگی برای دانشجویان، اساتید و مسئولان دانشگاه رقم زد.
اگرچه فقدان این مرد خدا، برای خانواده دانشگاه امام صادق علیه السلام سنگین و طاقت فرساست، اما خدا را شاکریم توفیق داد تا این دانشگاه مثل همیشه در صف جان‌فشانی برای دفاع از انقلاب و اسلام قرار گیرد.
رجاء واثق داریم که این شهید سعید در بهشت رضوان الهی میهمان ائمه طاهرین و استاد عزیز و سفر‌کرده‌اش حضرت آیت‌الله مهدوی کنی(ره) خواهد بود.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، این ضایعه جانکاه را به خانواده محترم و معزز شهید و همچنین به دانشجویان، اساتید و کارکنان محترم دانشگاه تبریک و تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال توفیق پیمودن راه شهدای گرانقدر و دفاع از آرمان‌های والای ایشان را خواستار است.