جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۰:۴۵
دیدار جمعی از مدیران و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) با خانواده شهید دکتر احسان آقاجانی معمار

جمعی از مدیران، اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع)، بعد از ظهر امروز برای عرض تسلیت در منزل شهید دکتر احسان آقاجانی حضور یافتند.

به گزارش دانشجویی و فرهنگی؛ جمعی از مدیران، اساتید و دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع)، بعد از ظهر امروز برای عرض تسلیت در منزل شهید دکتر احسان آقاجانی حضور یافتند.

در این دیدار مهدی مشفق قائم مقام معاون دانشجویی و فرهنگی، دکترصادقی رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد، آقایان دکتر عسگری، دکتر عیوضلو، دکتر شریف زاده، دکتر طالبی و دکتر سلیمانی اعضای هیأت علمی دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد، آقای عرفانی‌فر مدیر کل دانشجویی و فرهنگی، آقای زارع‌شاهی مدیرکل آموزش و تحصیلات تکمیلی، آقای سعادت‌جو مدیر اداره فرهنگی و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین و دانشجویان دانشگاه حضور داشتند.
در این دیدار،‌ آقای مشفق به نمایندگی از مجموعه خانواده دانشگاه امام صادق، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی روز گذشته به خصوص یاد شهید گرانقدر دانشگاه امام صادق علیه‌السلام که در هنگام  خدمت به نظام و انقلاب به درجه رفیع شهادت نائل گردید، تسلیت رئیس، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه را به خانواده شهید آقاجانی ابلاغ کردند.