یکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲
برنامه رادیویی:
«سینما انقلاب» + صوت قسمت اول

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و جبهه فکری فرهنگی انقلاب اسلامی برنامه رادیویی سینما انقلاب با محوریت مسائل سینمای انقلاب اسلامی روی آنتن رادیو گفتگو می رود.

پرهام روشنایی، مسئول واحد فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام در گفتگو با خبرگزاری فارس از پخش برنامه رادیویی سینما انقلاب خبر داد. روشنایی گفت: برنامه رادیویی سینما انقلاب در هفت قسمت و با محوریت مسائل سینمای انقلاب اسلامی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و با همکاری جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی تولید شده است. این برنامه از جمعه به مدت هفت شب از ساعت ۲۰ الی ۲۱ به روی آنتن رادیو گفتگو می رود.
روشنایی افزود: در این برنامه برخی از مهم ترین موضوعات سینمای انقلاب اسلامی از جمله سینما و عدالت، سینمای اجتماعی، سینمای سیاسی، سینما و آسیب های اجتماعی، انیمیشن و صدور پیام انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
روشنایی ضمن اشاره به حضور جمعی از صاحب نظران و فعالان برجسته انقلاب اسلامی در حوزه سینما از جمله آیت الله قائم مقامی، حسن عباسی، سید ناصر هاشم زاده، سعید مستغاثی، محمود سالاری، جمال شورجه، علی اسکویی و محمد همدانی و … در این برنامه ابراز امیدواری کرد که این برنامه بتواند نقش موثری در بازخوانی گفتمان انقلاب اسلامی در حوزه سینما داشته باشد.

 

یرای دانلود قسمت اول صوت این مجموعه کلیک کنید…