یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۳۰
تحسين دبيرکل حزب مردم‌سالاري hc مشارکت گسترده مردم‌ در راه‌پيمائي۲۲:
پاسخ به لفاظی‌های ترامپ و لزوم ارائه خدمت از سوی مسوولان نظام و ایستادگی بر سر آرمان‌های انقلاب سه پیام مهم حضور حماسی مردم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تهدیدهای رئیس‌جمهوری آمریکا به ضرر دولت جدید این کشور است گفت: ترامپ دست از پا خطا کند ملت ایران وی را پشیمان خواهد کرد.

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع راهپیمایان تهرانی اظهار داشت: ملت ایران هر ساله پرشور‌تر از سال‌های گذشته در یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند و امسال نیز سیلی از جمعیت به سمت میدان آزادی در حرکت هستند.
وی با اشاره به سه پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به مسئولان، نمایندگان و دولتمردان تصریح کرد: یک پیام به مسوولین، نمایندگان و دولتمردان است. ملت می‌خواهند بگویند که پای نظام و استقلال ایستاده‌اند و وظیفه مسئولان در سه حوزه مجریه، مقننه و قضائیه خدمت به مردم است. بنابر این پیام خدمت، مهمترین پیام است‌. مسوولین از جمله نمایندگان و دولتمردان باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند، امروز اشتغال قشر جوان باید مورد توجه جدی مسئولین قرار گیرد.
کواکبیان اضافه کرد: باید دست این مردم وفادار به انقلاب را بوسید که همواره در تلاش هستند که از ارزش های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام دوم گفت: پیام دوم به کسانی است که فکر می کنند که مردم دست از آرمان‌های انقلاب برداشته‌اند. مردم با حضور خود بار دیگر نشان دادند که بر سر آرمان‌های انقلاب مصر هستند و ۲۲ بهمن را عید ملی می‌دانند و هیچگاه از آرمان‌هایی همچون آزادی، استقلال، جمهوریت نظام و ارزش‌های اسلام غافل نیستند.
کواکبیان، سومین پیام حضور مردم در راه پیمایی را پاسخ ملت ایران نسبت به تهدیدات مکرر و لفاظی‌های غیرمنطقی و ماجرا‌جویی‌های نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا دانست وگفت: ترامپ شاید در سیاست تازه‌کار باشد اما باید صبر کند عرقش خشک شود و متوجه این باشد که اگر دست از پا خطا کند پشیمان خواهد شد چرا که ملت، روسای جمهور‌ آمریکایی قبل‌‌ از ‌وی را پشیمان کردند.
وی خطاب به ترامپ گفت: ترامپ سر عقل خواهد آمد و می‌فهمد که تهدیدها به ضرر خود وی است.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مصطفی کواکبیان