جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۳۳
توسط دانش‌آموزان مدارس دخترانه فرزانگان و شاهد برگزار شد؛
اردوی شناخت در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)+ عکس

اردوی شناخت با حضور مدیران و دانش آموزان جمعی از مدارس کشور و مسئولان و استادان پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) برگزار شد.

خبرنامه صادق:به نقل از روابط عمومی پردیس خواهران، در ابتدای این مراسم، فاطمه کاظمپور مدیر ادارۀ گزینش، ضمن خیرمقدم به میهمانان برنامه، به تبیین اهداف دانشگاه و هدف از برگزاری این اردو پرداخت.

وی در جمع مدیران و دانش آموزان مدارس فرزانگان و شاهدان کوثر از شهرستان خمین و الغدیر، بینات، رفاه، حضرت معصومه(سلام الله علیها)، مطهره، کوثر و روشنگر از مدارس تهران، دربارۀ هدف از برگزاری این اردو گفت:  شناخت بیشتر و استفاده از ظرفیت های بالقوۀ پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) از طریق مؤانست و مجالست مسئولان و استادان برجسته از رویکردهای این اردو است.

کاظمپور افزود: دانش آموزان برای انتخاب اصلح و سازندۀ خود باید اصول چهارگانۀ مواجهۀ هدفمند، ارزشمندی خود، ارزشمندی نوع انتخاب و مآل اندیشی را در نظر بگیرند. در بیانیۀ دانشگاه امام صادق(علیه السلام)، مبدا و منتهای این مجموعۀ علمی براساس توحید و معادگرایی بوده و بر اساس این اندیشه، انتخاب دانشگاه امام صادق(علیه السلام)، به گزینی است.

در ادامۀ این مراسم، دانش آموختگان پردیس خواهران ضمن معرفی جامع رشته های تحصیلی، آیندۀ شغلی و ممیزات، به بخشی از فعالیت های گوناگون این دانشگاه از قبیل اردوهای مختلف فرهنگی و زیارتی، جشن ازدواج دانشجویی و معرفی قسمت های مختلف پرداختند.

بازدید از آزمایشگاه های زبان انگلیسی و عربی، مزار شهدا و انجام مسابقۀ فریزبی، بخش دیگری از برنامه ها بود که مورد استقبال گستردۀ دانش آموزان قرار گرفت.

در انتهای مراسم نیز از مدیران مدارس حاضر در برنامه، قدردانی و به رسم یادبود هدیه ای اهدا شد.

DSC06250

DSC06253

DSC06272

DSC06280

DSC06287(3)

DSC06289(1)

DSC06297

DSC06299

DSC06301

DSC06303

DSC06318(1)