سه شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸
هشدار حسام الدین آشنا در فیس بوک؛
از در باغ سبز غربی ها باید ترسید

دکتر «حسام الدین آشنا» رئیس گروه ارتباطات و دین دانشکده ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) و مشاور رسانه ای دکتر حسن روحانی درباره سفر رئیس‌جمهور به نیویورک نوشت: فضای رسانه ای به گونه ای پر شتاب ،مطالبات از سفر را بالا برده است. از این در باغ سبز غربی ها باید ترسید.

به گزارش خبرنامه صادق، دکتر «حسام الدین آشنا» رئیس گروه ارتباطات و دین دانشکده ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) و مشاور رسانه ای دکتر حسن روحانی در صفحه شخصی فیس بوک خود درباره سفر رئیس‌جمهور به نیویورک نوشت: فضای رسانه ای به گونه ای پر شتاب ،مطالبات از سفر را بالا برده است. از این در باغ سبز غربی ها باید ترسید.

متن کامل یادداشت دکتر آشنا به شرح ذیل است:

۱-  از راهنمایی ها و مباحثات دوستان در پست قبلی استفاده زیادی بردم. این را بدانید که نه تک تک نظرات بلکه برآیند آنها مورد توجه قرار می گیرد و در چرخه ساست گذاری وارد می شود.

۲-  رئیس جمهور فردا پس از دیدار با دانش آموزان به نیویورک سفر می کند تا پیامی رسا برای ملت ها و پیشنهادهایی مشخص برای دولت ها ارائه کند.

۳- برای این سفر و مقدمات آن کار زیادی انجام شده است.حرفه ای ترین متخصصان کشور برای این سفر می کوشند.

۴- فضای رسانه ای به گونه ای پر شتاب ،مطالبات از سفر را بالا برده است. از این در باغ سبز غربی ها باید ترسید .

۵-  برخی دوستان داخل فکر می کنند نکند کوتاهی هایی در دفاع از مصالح کشور صورت بگیرد . با آنها همدلی می کنم ولی مطمئن هستم تیم دیپلماتیک فعلی خط قرمزهای خود را به خوبی می شناسد ، براورد روشنی از اهداف و توان حریف دارد و می داند چه دارد و چه می خواهد.

۶- امیدوارم  دعای خیر یک ملت بدرقه این راه پر خطر باشد.