پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ۱۹:۲۸
در حسينيه سرآسياب كن مطرح شد؛
آیت الله علم الهدی: اگر از انقلاب خسته شده‌اید کنار بروید و راه ملت را باز بگذارید!+ گزارش تصویری

مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سوی حضرت آیت الله باقری کنی و با همت پایگاه بسیج سلمان کن شب گذشته در حسینیه سرآسیاب کن برگزار شد و آیت الله علم الهدی به سخنرانی برای عموم مردم پرداخت.

خبرنامه صادق: مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی از سوی حضرت آیت الله باقری کنی و با همت پایگاه بسیج سلمان کن شب گذشته در حسینیه سرآسیاب کن برگزار شد. در این مراسم که با حضور آیت الله باقری کنی و حجت الاسلام دکتر سعید مهدوی کنی همراه بود آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به ماهیت انقلاب اسلامی ایران در زمینه سازی برای انقلاب جهانی حضرت مهدی عج، تاکید کرد و اظهار داشت: به نظر می‌رسد عده ای از انقلاب خسته شده اند، افرادی که روزی سنگ زیرین آسیاب انقلاب بوده‌اند و سالها مقتدای ما در انقلابی گری بوده‌اند امروز خسته شده‌اند.

وی در ادامه افزود:البته این ظاهر آنهاست که خسته شده است در باطن این نکته روشن می‌شود که از روز اول هم چنین باوری به انقلاب اسلامی نداشته‌اند.

امام جمعه مشهد مقدس در ادامه خطاب به آن عده محدود خاطرنشان کرد: اگر خسته شده‌اید کنار بروید و راه ملت را باز بگذارید.

گفتنی است در این مراسم دکتر محمد مهدی سیار شاعر انقلاب اسلامی هم به شعرخوانی درباره انقلاب و شهدای حریم اسلام و انقلاب پرداخت.

01

02

03

04

05

06

07

08

09

010

011

012

013

014

015

016

017

018

019