دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳
در اختتامیه ششمین جشنواره مردمی عمار صورت گرفت؛
مداحی حاج میثم مطیعی و حاج صادق آهنگران+ فایل صوتی و تصویری

در این مراسم حاج میثم مطیعی نیز به مدیحه‌سرایی درباره‌ی مدافعان حرم پرداخت و زمانی که این بیت را می‌خواند «با نوای کاروان از نو بخوان آهنگران/ چو در باغ شهادت را کلید آورده‌اند»، حاج صادق آهنگران، بلبل خمینی(ره) به او پیوست و هر دو اثر خاطره انگیز «با نوای کاروان» را با یکدیگر زمزمه نمودند.

خبرنامه صادق: اختتامیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار پنجشنبه گذشته با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش‌های «مستند»، «داستانی»، «انیمیشن» و «برنامه تلویزیونی» برگزار شد و به کار خود پایان داد.

تقدیر ویژه اختتامیه ششمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار به پاسداشت شهدای مدافع حرم اختصاص یافت.

همچنین در این مراسم، ضمن پخش کلیپی درباره شهید همدانی، شهید نوروزی و شهید صدرزاده به نقش آنان در دفاع مقدس، مقابله با فتنه ۸۸ و دفاع از حرم اهل بیت(ع) اشاره شد.

در ادامه میثم مطیعی نیز به مدیحه‌سرایی درباره‌ی مدافعان حرم پرداخت و زمانی که این بیت را می‌خواند  «با نوای کاروان از نو بخوان آهنگران/ چون در باغ شهادت را کلید آورده‌اند»، حاج صادق آهنگران، بلبل خمینی(ره) به او پیوست و هر دو اثر خاطره انگیز «با نوای کاروان» را با یکدیگر زمزمه نمودند. این همخوانی حال و هوای متفاوتی را به جمع بخشید.

در ادامه می‌توانید فایل صوتی و ویدئوی همخوانی میثم مطیعی و حاج صادق آهنگران را مشاهده و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('53087') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '53087', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '53087', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/cl in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219