دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۷:۲۶
با دستور عادل پیغامی، معاون امور پژوهشی دانشگاه؛
تحولاتی نو در مجموعه معاونت پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) رقم خورد

با دستور عادل پیغامی و طی احکامی جداگانه مجید جعفری، محمد جواد سعادت‌جو، رضا دیبا و یوسف درفش کاویان به عنوان مدیر راهنمایی و مشاوره،مدیر امور فرهنگی،مدیر اداره تولید و نشر آثار علمی و مدیر امور برنامه‌ریزی و پشتیبانی دانشگاه امام صادق(ع) منصوب شدند

خبرنماه صادق: در طی احکام جدید صادر شده، مجید جعفری به عنوان «مدیر راهنمایی و مشاوره»، محمد جواد سعادت‌جو به عنوان «مدیر امور فرهنگی»، رضا دیبا به عنوان «مدیر اداره تولید و نشر آثار علمی» و یوسف درفش کاویان به عنوان «مدیر امور برنامه‌ریزی و پشتیبانی» دانشگاه امام صادق علیه‌السلام منصوب شدند و حکم عنایت الله گرشاسبی در سمت «مدیر امور پژوهشی» دانشگاه تمدید گردید.
متن این احکام به قرار زیر است:

جناب آقای یوسف درفش کاویان
سلام علیکم
با عنایب به مراتب تعهد و تجربه و سابقه جنابعالی در مدیریت، جنابعالی را در ساختار جدید معاونت و با ماموریتها و شرح وظایف پیوست به مدت یکسال به سمت مدیر برنامه‌ریزی و پشتیبانی منصوب می‌کنم. رجاء واثق دارم با عنایت به اهداف کلان دانشگاه نسبت به اجرای تکالیف و برنامه‌های حوزه مدیریت خود اقدام فرمایید. نکات مورد تأکید و محورهایی که در ارزیابی عملکرد جنابعالی مورد نظر خواهند بود به شرح زیر می‌باشند:
۱. پشتیبانی سریع و کامل اداری _ مالی از فعالیت‌های دانشکده‌ها و ادارات معاونت پژوهشی، تقویت دفتر معاونت و ارتقاء ارتباط و همدلی با دفاتر برنامه‌ریزی سایر معاونت‌ها به ویژه اداره کل طرح و برنامه و معاونت اداری _ مالی.
۲. بهبود فرایند تصمیم سازی شورای پژوهشی از طریق مدیریت کارآمد دبیرخانه شورای پژوهشی و تعامل مثبت با دانشکده‌ها، فعال کردن بخش کارشناسی برنامه و بودجه و آمار، و دستیابی به مدیریت نظام اطلاعاتی، آسیب‌شناسی، مستندسازی و تولید گزارش‌های دوره‌ای از شاخص‌ها و سنجه‌های برنامه‌ای و بودجه‌ای.
۴. بسامان شدن وضع مالی ستاد پژوهش و تهیه و ارسال اسناد و صورت‌های مالی و هزینه‌ای بلااشکال منطبق برضوابط دانشگاه و معاونت اداری _ مالی و کلیه پیگیری‌های مورد تقاضای دانشکده‌ها و اعضای محترم هیأت علمی.
۵. بازسازی سازمان و فرایندهای مدیریت و نظارت بر جمیع امور مربوط به تعهدات و قراردادها و تجدید بایگانی و مستندسازی آن‌ها.
امید است در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف و دعای خیر مرحوم حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی‌قدس‌سره‌الشریف‌ موفق باشید.

با تشکر
عادل پیغامی، معاون پژوهشی- ۹۴/۹/۳

جناب آقای عنایت‌الله گرشاسبی
سلام‌علیکم،
پیرو حکم شماره ۱۱۵۶/۳۰۱ مورخ ۱۵/۷/۹۳، نظر به احراز شایستگی‌های اداری و اجرایی جنابعالی و تلاش خالصانه‌ای که در تحقق مأموریت‌ها و شرح وظایف اداره امور پژوهشی معاونت پژوهشی در طول سال گذشته از خود نشان دادید، بدینوسیله ضمن تمدید حکم مزبور، جنابعالی را به مدت یکسال دیگر به مدیریت امور پژوهشی منصوب می‌نمایم.
امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف، در پیشبرد اهداف دانشگاه موفق باشید.

با تشکر
عادل پیغامی، معاون‌پژوهشی- ۹۴/۸/۳۰

جناب آقای مجید جعفری
سلام علیکم
نظر به سوابق مثبت مدیریتی جنابعالی در قسمت‌های مختلف دانشگاه و پیرو تصویب ساختار جدید معاونت دانشجویی و فرهنگی و مصوبه کمیته تشکیلات، جنابعالی را به موجب این حکم تا پایان سال ۱۳۹۵ به عنوان مدیر راهنمایی و مشاوره منصوب می‌نمایم.
امیدوارم در این دوره، ضمن توجه به مأموریت‌های محوری این اداره، موارد ذیل را در اولویت کاری خویش قرار دهید.
۱.تدوین طرح و برنامه جامع برای افزایش همکاری با دانشکده‌ها در راستای استفاده از توان ایشان در حل مشکلات تحصیلی و روانی دانشجویان.
۲. جلب همکاری اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه و استفاده حداکثری از ظرفیت ایشان در قالب آئین‌نامه استاد راهنما.
۳. جمع‌آوری و مستند سازی نظرات اساتید در مورد تربیت دانشجویان و ایفای نقش جدی معاونت دانشجویی و فرهنگی در پشتیبانی جامع از اساتید راهنما.
۴. راه‌اندازی نظام ارجاع مشاوره و تهیه ساز و کارها و ملزومات آن.
۵. تجمیع اطلاعات دانشجویان و تکمیل بانک اطلاعات جامع دانشجویی.
۶. پایش وضعیت درسی دانشجویان و انجام مشاوره و راهنمایی در موارد لازم با استقرار طرح دانشجو راهنما.
۷. رصد فضاهای دانشجویی و ارائه گزارشات نوبه‌ای از وضعیت موجود جریانات و فعالیت‌های دانشجویی.

مهدی مشفق، قائم مقام معاون دانشجویی و فرهنگی- ۹۴/۹/۳

برادر گرامی جناب آقای محمدجواد سعادت‌جو
نظر به سوابق درخشان فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در طور دوره دانشجویی و کارنامه مثبت عملکردی در بخش‌های دیگر معاونت دانشجویی و فرهنگی و پیرو تصویب ساختار جدید معاونت دانشجویی و فرهنگی و مصوبه کمیته تشکیلات، جنابعالی را به موجب این حکم تا پایان سال ۱۳۹۵ به عنوان مدیر امور فرهنگی منصوب می‌نمایم.
امیدوارم در این دروه، ضمن توجه به مأموریت‌های محوری این اداره، موارد ذیل را در اولویت کاری خویش قرار دهید:
۱. برنامه‌ای کردن فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان
۲. جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در اجرای برنامه‌های فرهنگی
۳. جلب مشارکت بیشتر دانشکده‌ها و اساتید در فعالیت‌های فرهنگی
۴. گسترش کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی در اقامتگاه‌ها
۵. اولویت دادن به فعالیت‌های قرآنی در برنامه‌های فرهنگی
۶. ورود جدی به حوزه فرهنگی کارکنان غیر عضو هیأت علمی و تدوین آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های مرتبط
۷. تأمین نیروی انسانی مناسب برای اداره فرهنگی در ساختار جدید و تثبیت آن
توفیق شما را ذیل عنایات حضرت ولی عصر‌عج‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

مهدی مشفق، قائم مقام معاون دانشجویی و فرهنگی- ۹۴/۸/۲۶

جناب آقا رضا دیبا
سلام علیکم
با عنایت به مراتب تعهد و سابقه جنابعالی و به پیشنهاد مدیر کل محترم پژوهشی و نشر جنابعالی را به مدت یکسال به سمت مدیر اداره تولید و نشر آثار علمی منصوب می‌کنم. لازم است با عنایت به مأموریت‌های کلان دانشگاه نسبت به اجرای شرح وظایف و سیاست‌های کلی حوزه مدیریت خود اقدام نمایید. انتظار می‌رود در فرصت مذکور اقدامات ذیل به سرانجام رسیده و گزارش فرمایید:
۱.تیپولوژی و رتبه‌بندی ظاهری آثار در ۵ رتبه «الف ویژه، الف، ب، ج، د» با همکاری سایر مدیران محترم اداره کل پژوهش و نشر
۲. همکاری جهت ایجاد هلدینگ نشر تحت برند «انتشارات دانشگاه امام صادق‌علیه‌‌السلام» از طریق اخذ مجوز نشر الکترونیک و نشر عمومی از مراجع ذیربط
۳. ارتقا سطح کیفی فرآیند آماده‌سازی و معیارهای شکلی آثار علمی دانشگاه (جذابیت‌های بصری و ظاهری مانند طراحی جلد، استفاده از فونتهای زیبا و جذاب و در عین حال کم حجم و …)
۴. استفاده حداکثری از فناوری اطلاعات و سامانه‌های موجود در دانشگاه در انجام امور محوله آن اداره
۵. بررسی و ارزیابی شکلی کتب منتشره شده طی سال‌های ۹۰ تا ۹۴ و رفع اغلاط، ایرادات فنی و به روز رسانی و کیفی سازی ظاهری آن
۶. واگذاری کلیه امور نشریات به دانشکده‌ها و تیم محتوایی _ مدیریتی هر نشریه از طریق عقد قرارداد انجام خدمات و نظارت پسینی و جدی بر فرآیند اجرایی آن
لازم است کلیه فعالیت‌های موفقیت آمیزی که بر اساس حکم دوره شش‌ماه سرپرستی حضرتعالی به سرانجام رسیده است در طول مدت یکسال آینده نیز مورد تأکید و توجه قرار گیرد.

با تشکر
عادل پیغامی، معاون پژوهشی- ۹۴/۸/۳۰

 

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('5810') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '5810', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '5810', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219