یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷
به صورت رایگان در چاپ اول منتشر شد؛
دانلود رایگان کتاب «جان شیعه، اهل سنت»، عاشقانه‌ای برای مسلمانان

رمان «جان شیعه، اهل سنت: عاشقانه‌ای برای مسلمانان» به قلم فاطمه ولی‌نژاد منتشر شد. این اثر با رویکرد وحدت شیعه و سنی و به منظور استفاده تمام اقشار جامعه منتشر شده است.

خبرنامه صادق: این اثر با رویکرد وحدت شیعه و سنی و به منظور استفاده تمام اقشار جامعه، از چاپ اول به صورت رایگان در فضای مجازی توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام  و به اهتمام مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید منتشر شده است.

نگارنده در مقدمۀ کتاب آورده است:

JanShiaAhleSunnat-Cover-ForWeb-550

هرآنچه در این صفحات سراسر سرمستی نگاشته ام، از جام جملاتی جانانه تا نغمه ناله هایی غریبانه، همه از افاضه فضل خدا بوده و عطر عنایت اهل آسمان و در این میان، این سرانگشتان سراپا تقصیر، تنها توفیق نگارش یافته اند و حالا در نهایت شوق و شرمندگی، این اثر را تقدیم می کنم به ساحت نورانی پیامبر عظیم الشأن اسلام، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و به تمامی نور چشمانم از عزیزان اهل تسنن و تشیع که کلام بی همتای خداوند متعال به ما فرمان داده است: «وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ» و پیامبر رحمت و سرور این امت فرموده اند: «مؤمنان با هم برادرند و خون شان برابر است و در برابر دشمن، متحد و یکپارچه اند.» و این سخن امام راحل ماست که خطاب به عزیزان اهل تسنن فرمودند: «ما با هم برادر بوده و هستیم و خواهیم بود. مصلحت ما، مصلحت شماست.» و حالا ما به پیروی از عقل و شرع و به اقتدای عشق و ایمان، تا پای جان اهل وحدتیم.

لازم به ذکر است چاپ اول این کتاب در ۶۰۱ صفحه در پاییز ۹۴ به صورت PDF منتشر شده است.

لطفاً لینک صفحه رسمی دانلود کتاب را جهت ترویج این اثر منتشر و از آپلود فایل در سایت‌های دیگر خودداری کنید.

نظرات
 1. خلیل نوروزی
  ۲۵ آبان ۱۳۹۴

  سلام
  خدا خیرتان بده. درست است وحدت خیلیییییی خیلیییییی مهم است. اما اینقدر؟!
  یاد حرفای استاد پناهیان افتادم که پارسال در دهه محرم در مسجد دانشگاه امام صادق علیه السلام گفتند: وقتی یک کسی یک چیز مهم را خیلی خیلی خیلی خیلی مهم می کند، این مریض است! اگر هی میگوید توسعه و دست بردار نیست… ضد توسعه خواهد شد. اگر هی میگوید آزادی، حتما آزادی مردم را از بین خواهد برد و اگر هی میگوید عدالت حتما دزدی ۳ هزار میلیادری خواهد کرد. اگر میگوید تدبیر حتما منتظر یک بی تدبیری خیلی جدی از او خواهیم بود.
  خواهر محترم!
  حقیقت را که نمی توانیم عوض کنیم. صرفا ما با اهل سنت خوبیم. همین و بس.
  امیدوارم سانسور نشود و منتشر شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یه نفر
   ۰۶ آذر ۱۳۹۴

   اسم این کتاب برگرفته از سخن آیت الله سیستانی خطاب به شیعیان است که فرمودند:«نگویید برادران ما اهل سنت، بلگه بگویید جان ما اهلسنت»

   اگه به نظر شما اغراق است، نعوذ باالله مرجع بزرگوار شیعه هم اغراق کرده؟؟!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس
  ۲۶ آبان ۱۳۹۴

  سلام لینک دانلود کتاب خرابه

  من چند روز قبل ایمیل ارسال کردم اما فایل کتاب و هنوز دریافت نکردم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس
  ۰۱ آذر ۱۳۹۴

  سلام کتاب برای من هم ارسال نشد لینک اشکال داره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. الهام
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

  سلام من این کتاب رو خوندم واقعا عالی بود من از همه ی کسانی کخ همت کردن تا این کتاب نوشته بشه تشکر می کنم . این کتاب در عین حالیکه می خواست تصویر عاشقانه از زندگی دو نفر رو نشون بده اما خیلی قشنگ مانور اعتقادی رو هم روی عقاید هم شیعه هم سنی انجام می داد . من به عنوان یه بچه شیعه دلم می خواست بعد از مطالعه کتاب برم دنبال حقیقت مذهبم ….. ممنونم

  Thumb up 0 Thumb down 0