چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ ۱۶:۴۵
عکس و فیلم/ مداح و شاعر هیئت میثاق در دیدار با آقا !

میثم مطیعی و محمد مهدی سیار مداح و شاعر هیئت میثاق با شهداء دانشگاه امام صادق(ع) در دیدار امروز فرماندهان بسیج با مقام معظم رهبری به دیدار ایشان رفتند.

به گزارش خبرنامه صادق؛ میثم مطیعی و محمد مهدی سیار مداح و شاعر هیئت میثاق با شهداء دانشگاه امام صادق(ع) در دیدار امروز فرماندهان بسیج با مقام معظم رهبری به دیدار ایشان رفتند.

گفتنی است محمد مهدی سیار شاعر توانمند و جوان این هیئت مدتی است در اشعار خویش به مسائل روز جهان اسلام می پردازد.  در همین راستا نیز محرم امسال گروه تکفیری النصره سوریه، سایت هیئت میثاق با شهداء را برای مدتی هک کرد. علت این اقدام پرداختن به مسائل روز جهان اسلام در این هیئت می باشد.

meysam

گفتنی است در ابتدای این دیدار میثم مطیعی دم پایانی هیئت میثاق را با اندکی تغییر در محضر رهبر انقلاب همراه با سایر بسیجیان هم نوایی کرد.

 

دم پایانی هیات میثاق با شهدا دانشگاه امام صادق. محرم ۱۳۹۲

سَید و مولا حسین، آرام دل­ها حسین

زِمزمه­ی عاشقان، یاحسین و یاحسین

ندارم غیر تو فکر و خیالی       بنفسی انت و اهلی و مالی

روضه­های مقتل را، مثل باران می گرییم

در غم تو این شبها، با شهیدان می گرییم

اشک ما مرثیه خوان فرات است       مولای ما قتیل العبرات است

با ولایت می مانیم، شور ما از عاشوراست

ای عاشقان بسم الله، راه قدس از کربلاست

تنها نگذارم در میدان، ولی را      مولایم رهبرم سِید علی را

کل یوم عاشورا، کل ارض کربلا

وارث خون حسین، مهدی زهرا بیا

یار مظلومان کی میرسی از راه    العجل العجل یا حجهَ الله

شاعر: محمد مهدی سیار و میلاد عرفان پور

فیلم این همخوانی بسیجیان را می توانید در زیر مشاهده نمایید و از اینجا دانلود کنید.

 

نظرات
  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php:219 Stack trace: #0 /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php(457): ckrating_get_rating('57') #1 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(288): ckrating_comment_class(Array, '', '57', Object(WP_Comment)) #2 /home2/isunews/public_html/wp-includes/plugin.php(203): WP_Hook->apply_filters(Array, Array) #3 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(525): apply_filters('comment_class', Array, '', '57', Object(WP_Comment), NULL) #4 /home2/isunews/public_html/wp-includes/comment-template.php(430): get_comment_class('', Object(WP_Comment), NULL) #5 /home2/isunews/public_html/wp-content/themes/pardis/functions.php(75): comment_class('') #6 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(174): wordpressapi_comments(Object(WP_Comment), Array, 1) #7 /home2/isunews/public_html/wp-includes/class-wp-wa in /home2/isunews/public_html/wp-content/plugins/comment-rating/comment-rating.php on line 219