خبرنامه صادق » گزارش تصویری| خوابگاه جدید دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)
سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰
گزارش تصویری| خوابگاه جدید دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع)

به گزارش خبرنامه صادق این خوابگاه دانشجویی ویژه دانشجویان مجرد در مجاورت بلوار دریا و دانشگاه واقع شده است که دارای ۴ بلوک ۶ طبقه ای است. در هر بلوک ۲ دستگاه آسانسور قرار داده شده است و در هر اتاق ۲ عدد تخت دو طبقه، شوفاژ، کولر اختصاصی، یخچال اختصاصی و بالکن پیش بینی شده است…

خبرنامه صادق: خوابگاه جدید دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در مراحل پایانی آماده سازی خود به سر می برد و چیزی تا افتتاح آن باقی نمانده است.

به گزارش خبرنامه صادق این خوابگاه دانشجویی ویژه دانشجویان مجرد در مجاورت بلوار دریا و دانشگاه واقع شده است که دارای ۴ بلوک ۶ طبقه ای است. در هر بلوک ۲ دستگاه آسانسور قرار داده شده است و در هر اتاق ۲ عدد تخت دو طبقه، شوفاژ، کولر اختصاصی، یخچال اختصاصی و بالکن پیش بینی شده است و هر طبقه دارای یک اتاق مطالعه، یک آشپزخانه، ۴ حمام‌ و ۶ دستشویی (۵ دستشویی ایرانی و یک دستشویی فرنگی) است.

این خوابگاه که احداث آن در زمان حیات مرحوم آیت الله مهدوی کنی آغاز شده است اینک در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارد و چیزی به افتتاح آن باقی نمانده است.

محل فعلی خوابگاه های دانشجویی که در دانشگاه واقع شده، قرار است به فضای اداری دانشگاه ملحق شود و در اختیار دانشکده ها قرار گیرد. با این حساب انتظار می رود دانشکده ها بتوانند حجم فعالیت های خود را توسعه داده و افزایش دهند.

دسترسی آسان خوابگاه های جدید به مسیرهای ارتباطی بلوار دریا و خیابان ایران زمین، بهبود امکانات خوابگاهی، توسعه واحدهای خوابگاهی و متمرکز شدن آن ها از ویژگی های خوابگاه های جدید است.

گفتنی است کمبود فضای اداری دانشکده ها، کمبود فضای خوابگاهی دانشجویان، حضور نامناسب برخی دانشجویان در کلاس ها به دلیل نزدیکی فاصله خوابگاه و کلاس های درسی از جمله دلایل تأسیس خوابگاه های جدید بوده است.

ساخت خوابگاه های جدید در حالی انجام گرفته است که کیفیت پایین ساخت بلوک خوابگاهی شماره ۹ و سالن ۴ کلاسی دانشگاه(ساختمان جدید) همواره مورد اعتراض دانشجویان و اساتید بوده است. امید است که ساخت خوابگاه های جدید به لحاظ کیفیت دارای استانداردهای لازم باشد.

لازم به ذکر است در سال های اخیر به دلیل کمبود فضای خوابگاهی و افزایش تعداد دانشجویان دانشگاه، دانشگاه محدودیت هایی را برای واگذاری خوابگاه مجردی دانشجویان پسر تهرانی و شهرستانی ایجاد کرده بود.

4d676b21_5ce1_4ecf_8fc7_7750822ff9f0

753e713c_093c_44ac_9dcf_0ff849b96b30

48995c54_459e_4294_999b_77b730e2f438

 a6b1d48b_869b_4789_bcd4_df114fdef739

e1a51cb2_7bac_4b6e_ab46_ee2cb600e013

efb0babf_78fc_4a7a_b8f4_b1a570675c81

نظرات
 1. عدالت خواه
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

  چند سوال :
  اولا آیا برای تمامی دانشجویان اعم از دختر و پسر فارغ از رشته تحصیلی چنین امکاناتی وجود دارد؟
  ثانیا : زمین در شهرک غرب و البته خیابان خوردین متری ………… ؟
  هزینه ساخت این بنای معظم که فرمودید رو هم ……………..؟
  در آخر این دانشجویان محترم با این حجم امکانات از این دانشگاه خارج شده و از عموم جامعه ی مسلمین متوقع والبته طلبکار ………..
  خدا بر همگان رحم کند البته من و شما …………
  وَإِنِّی کُلَّمَا دَعَوْتُهُمْ لِتَغْفِرَ لَهُمْ جَعَلُوا أَصَابِعَهُمْ فِی آذَانِهِمْ وَاسْتَغْشَوْا ثِیَابَهُمْ وَأَصَرُّوا وَاسْتَکْبَرُوا اسْتِکْبَارًا
  سوره نوح آیه ۷

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ناشناس
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

  این عکس ها که همش تو سایت دانشجویی موجوده. قدیمی هم هستن. لااقل یه چیز جدید می ذاشتید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دوست ناشناس
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

   چقدر بیکاری که سایت دانشجویی چک می کنیم بعدم میای اینجا نظر می دی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

  آدم دلش میخواد یه باره دیگه دانشگاه قبول شه بره توش بخوابه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس
  ۳۱ تیر ۱۳۹۴

  این همه امکانات فقط برای دانشجویان پسر واقعااا خیلی تفاوت هست بین دو ده پر انشگاه پسرها و دختر ها خوب اگه نمی خواستید به پردیس خواهران رسیدگی کنید چه کاری بود این دانشگاه واحد خواهران داشته باشه هرچی امکانات هست واسه پسر ها !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0