شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶
دیدار دانشجویان دانشگاه با خانواده های شهدای هسته ای

جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در برنامه ای هم زمان با حضور در منازل خانواده شهیدان رضایی نژاد و علیمحمدی و امام زاده علی اکبر(ع) تهران بر سرمزار شهید احمدی روشن با حضور پدر بزرگوار این شهید؛ با ایشان دیدار و با شهدای هسته تجدید میثاق کردند.

خبرنامه صادق: جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در برنامه ای هم زمان با حضور در منازل خانواده شهیدان رضایی نژاد و علیمحمدی و امام زاده علی اکبر(ع) تهران بر سرمزار شهید احمدی روشن با حضور پدر بزرگوار این شهید؛ با ایشان دیدار و با شهدای هسته ای تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور شهدا بسیج دانشجویی روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۲/۹۴ تعدادی دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در برنامه ای هم زمان با حضور در منازل خانواده شهیدان رضایی نژاد و علیمحمدی و امام زاده علی اکبر(ع) تهران بر سرمزار شهید احمدی روشن با حضور پدر بزرگوار این شهید؛ با ایشان دیدار و با شهدای هسته تجدید میثاق کردند.

خانواده شهدا در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های برجسته شهیدان رضایی نژاد، علیمحمدی و احمدی روشن و خاطرات خود از ایشان، برگزاری این چنین برنامه های خودجوش و دانشجویی و تجلیل از فداکاری و ایثار شهیدان را کاری بسیار خوب و با ارزش خواندند و گفتند: تلاش ها و مجاهدت های این دانشمندان برجسته، ذخیره ای ماندگاری برای صنعت هسته ای ایجاد کرده، که حفظ و نگهداری از آن دست آورد ها لازم و ضروری می باشد.

ایشان به تلاش برخی، برای فراموش شدن یاد و خون شهدای هسته ای اشاره کردند، و ضمن تاکیید بر سخنان رهبر معظم انقلاب که در دیدار با مداحان فرموده بودند: ” دستاورد کنونی هسته ای ما چیز با ارزشیست؛ به چشم کم ارزش و سبک به آن نگاه نکنند، صنعت هسته ای برای یک کشور یک ضرورت است ” افزودند: تلاش ها و خون های ریخته شده چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.

پدر بزرگوار شهید احمدی روشن از خانواده شهدای هسته ای خطاب به تیم مذاکره کننده خاطرنشان کردند: توانایی، همت، عزم و ایمان جوان امروز کمتر از امثال شهید احمدی روشن ها نیست و می توان با اتکا به توان درونی، تن به ذلت نداد و در مقابل دشمنان، کسانی که در دشمنی خود از هیچ وسیله ای کوتاهی نکرده و نمی کنند، دست دوستی دراز نکرد. ایشان افزودند مذاکرات در معرض تهدیدها، بد قولی ها و عهد شکنی های مکرر، غلط و نشان از خودباختگی است و کوتاه آمدن از منافع ملی و تمایل به مذاکره در هرشرایطی، منافی عزت و استقلال ملی و در بر دانده رده هایی از خیانت است.

در پایان، لوح تقدیر و هدیه تهیه شده توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) به خانواده شهدای هسته ای تقدیم شد.

نظرات
  1. عدالت
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

    اقای احمدی روشن ما شهدای زیادی داریم وهنوز کسانی هستند که اماده شهادت هستند لطف بفرمایید در سیاست کشور دخالت نکنید تهمت به مسولان نزنید مردم به هرکس رای داده اند قابل احترام هست

    Thumb up 0 Thumb down 0