چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲
میثم فکری مدیر گروه معارف شبکه سه شد

میثم فکری کارشناس ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق(ع) و دانشجوی دکترای علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی است

خبرنامه صادق: مراسم تکریم و معارفه مدیران گروه‌های فرهنگ و معارف اسلامی، اجتماعی و تامین برنامه شبکه سه سیما، سه‌شنبه یکم اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

به گزارش خبرنامه صادق، در این مراسم که با حضور سیدغلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه و مدیران شبکه برگزار شد، میثم فکری به عنوان مدیر گروه معارف، ناصر کریمان به عنوان مدیر گروه اجتماعی و علیرضا فارسیجانی به سمت مدیر تامین برنامه  شبکه سه معرفی شدند.

همچنین در این مراسم از خدمات محمد باقر تورنگ،  فضل ا.. شریعت پناهی و علیرضا نیک اندیش، مدیران سابق معارف، اجتماعی و تامین برنامه  قدردانی شد.

گفتنی است میثم فکری کارشناس ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق(ع) و دانشجوی دکترای علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی است و پیش از این مسئول راه‌اندازی و سرپرست رادیو میزان، مشاور شبکه رادیویی تهران، قائم‌مقام گروه اجتماعی شبکه سه را  در کارنامه کاری خود دارد و همچنین تهیه‌کنندگی برنامه‌های میدان فرهنگ و مسافران خرداد را برای شبکه سه و عالم و آدم را برای شبکه افق عهده دار بوده است.

منبع: مشرق