سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع):
دولت مجوز تجمع دانشجویان مقابل سفارت عربستان را لغو کرد

جنبش دانشجویی در حمایت از مردم مظلوم یمن و محکومیت حمله تجاوزکارانه عربستان به یمن تصمیم گرفت در روز چهارشنبه مقابل سفارت عربستان تجمع کند.

به گزارش خبرنامه صادق  به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: جنبش دانشجویی در حمایت از مردم مظلوم یمن و محکومیت حمله تجاوزکارانه عربستان به یمن تصمیم گرفت در روز چهارشنبه مقابل سفارت عربستان تجمع کند.

وی افزود: با توجه به مجوزی که دولت در این خصوص داده بود ما شروع به انجام اقدامات برای برگزاری این تجمع از جمله دعوت سخنران و موارد دیگر کردیم که متأسفانه به یکباره این مجوز از طرف دولت لغو شد.

این فعال دانشجویی با اشاره به شعار سال تصریح کرد: همدلی و همزبانی دولت و ملت که بعنوان شعار سال از طرف مقام معظم رهبری انتخاب شذه است، بدین معنی است که دولت به خواسته های به حق مردم تن دهد اما اقدام اخیر دولت در لغو مجوز تجمع در راستای این شعار قرار ندارد.

هاشمی با بیان اینکه چهره سیاه عربستان بر هیچ کسی پوشیده نیست، گفت: خواسته ملت استکبارستیزی و محکومیت اقدام تجاوزکارانه عربستان است. چهره سیاه عربستان از زمان کشتار حجاج بر همگان آشکار است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در ادامه گفت: درحال حاضر شاهد قدرت گرفتن جبهه مقاومت در جهان اسلام به پرچمداری جمهوری اسلامی هستیم. انتظار ما از دولت این است که در تقویت این مسیر تمام تلاش خود را انجام دهد.

وی در پایان با اشاره به مذاکرات هسته ای و تاکتیک نرمش قهرمانانه گفت: مذاکرات فعلی برای زدن ضربه نهایی به استکبار است. مذاکرات امروز بدین معنی نیست که ما دشمنی آمریکا را نسبت به خودمان از یاد می بریم. ما در آمریکاستیزی نگاه دیپلماتیک و سودمحور نداریم.